Nejrychlejší paměti pro notebook

0

Společnost Kingston oznámila, že uvádí na trh paměťové moduly pro notebooky s ultra nízkou latencí a taktem 800 MHz. Paměti HyperX PC2-6400 CL4 SO-DIMM jsou k dispozici k okamžitým dodávkám v sadách o celkové kapacitě 4 GB a nabízejí přidané výhody technologie Serial Presence Detect (SPD), která umožňuje dosáhnout vyšších výkonů pro širší řadu notebooků.

“Vzhledem k tomu, jak stále více notebooků využívá jako standard rychlejší 800 MHz platformu, především chipset Intel Centrino 2, vývojáři společnosti Kingston vytvořili vysoce výkonné paměti HyperX SO-DIMM s ultra nízkou latencí, které je budou podporovat – ihned po vybalení,” řekl Mark Tekunoff, hlavní manager pro technologie společnosti Kingston. “Nové paměťové moduly SO-DIMM nabízejí flexibilní možnosti, jak vylepšit a rozšířit výkonnost mnoha stávajících notebooků – díky zrychlení platforem s taktem 800 a 667 MHz pomocí výkonnějších modulů SO-DIMM s ultra nízkou latencí CL4/CL3.”

Nové paměti HyperX pro mobilní zařízení jsou dokonalou volbou pro uživatele notebooků, kteří chtějí vylepšit výkon svých počítačů pouhou výměnou standardních pamětí pro notebooky za vysoce výkonné moduly, jež dosahují nejvyšších možných rychlostí – bez nutnosti měnit nastavení systémového BIOS. Uvedené paměťové moduly s taktem 800 MHz a latencí CL4 jsou zaměřeny na nové notebooky s chipsetem P45/Centrino 2 a mají předprogramované dva profily s ultra nízkou latencí: DDR2-800 CL4-4-4-12 @1,8V a DDR2-667 CL3-4-4-10 @1,8V.

Uvedení sad paměťových modulů Kingston SO-DIMM s ultra nízkou latencí na kmitočtu 800 MHz navazuje na řadu nové nabídky pamětí pro notebooky s cílem poskytnout mobilním uživatelům vyšší výkon jejich současných notebooků. Společnost Kingston nedávno představila verze pamětí HyperX 800MHz DDR2 SO-DIMM s nízkou latencí předprogramované se třemi SPD profily, které umožňují paměťovým modulům s nízkou latencí pracovat v konfiguracích buď 800 MHz-CL5, 667 MHz-CL4 nebo 533 MHz-CL3. Doporučená maloobchodní cena sady 4 945 korun.

Ohodnoťte tento článek!