Nejštíhlejší chytré čtyřjádro se představuje: Oppo Find5 X909

0

Jako by toho ještě trh stále neměl dost, honba za světově nejhubenější technikou je stále v plném proudu a ani Oppo Find5 X909 v ní nechce zůstat pozadu. Tento konkrétní soutěžící ale netvrdí, že je nejštíhlejším smartphonem světa, ale pouze nejtenčím quad-core Androidím gadgetem.

Čínský výrobce Oppo snad však mohl pro svého rekordmana zvolit nějaké údernější jméno, Oppo Find5 X909 není zrovna prototyp chytlavosti… Kde však bude novinka trhat rekordy, tak ve výbavě: quad-core Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 procesor a 2 GB RAM je dnes slušný základ naprosto pro vše.

Displej prý nabídne úhlopříčku 4,5″ a plné HD rozlišení. Přímo z krabice by měl být předinstalován Android 4.1 Jelly Bean. A nebude chybět ani 12Mpix dopředný aparát a jeho 2Mpix zadní kolega. Akumulátor poskytne kapacitu 2500 mAh a flashe tu prý bude dle přání zákazníka 16 nebo 32 GB.

Oppo Find5 X909

Zařízení Oppo Find5 X909 ještě stále nebylo světu oficiálně představeno, takže jeho parametry musíme brát zatím s mírnou rezervou. Zatím se třeba můžeme modlit, ať se model dostane z Asie.

Zdroj: Androidauthority.com

Ohodnoťte tento článek!