Nejštíhlejší levná HD kamera

0

Společnost Toshiba oznámila, že rozšiřuje svou řadu videokamer Camileo o model S10. Nová videokamera a současně digitální fotoaparát zaznamenává obraz s vysokým rozlišením 1080p a je jednou z nejštíhlejších a nejlehčích videokamer na trhu. Díky stylovému designu a lesklému povrchu v barvě půlnoční modři je videokamera Camileo S10 ideální volbou pro ty, kdo dbají na stylovost a současně hledají vysoce kvalitní a lehké zařízení pro záznam obrazu.

Camileo S10 upoutá pozornost díky ultra štíhlému designu s tloušťkou pouhých 18 mm, šířkou 57 mm a výškou 100 mm. Videokamera je navíc velmi lehká – váží pouhých 120 g (včetně baterie) a snadno se vejde do každé kapsy, takže je po ruce vždy, kdy je potřeba něco rychle zaznamenat.

Použití videokamery Camileo S10 je nanejvýš snadné a umožní vám jednoduše proměnit důležité životní momenty na trvalé vzpomínky v podobě videa s vysokým rozlišením 1080p, nebo na fotografie špičkové kvality s rozlišením 5 megapixelů.

Toshiba navíc ještě více zjednodušila posílání natočených videoklipů na server YouTube. Jakmile svůj videozáznam upravíte a jste připraveni se o něj rozdělit, stačí jediné kliknutí a vaše videoklipy se nahrají na váš účet na YouTube.

Díky rozlišení 1080p se obraz natočený pomocí videokamery Camileo S10 zřetelně a brilantně zobrazuje nejen na běžném televizoru připojeném přes AV kabel, na otočném displeji s úhlopříčkou 2,5″ (6,4 cm), který používá technologii TFT – ale především na jakémkoli televizoru s vysokým rozlišením (HD) po připojení pomocí integrovaného rozhraní HDMI (High Definition Multimedia Interface – rozhraní pro multimédia s vysokým rozlišením), jež uživatelům umožňuje přehrávat klipy v nejvyšší možné kvalitě, aniž by došlo ke ztrátě byť jediného detailu.

Ohodnoťte tento článek!