Největší 3D plazma i u nás, stojí 130 000 Kč

0

Panasonic začal v Česku prodávat největší sériově vyráběný plazmový 3D televizor. Model TX-P65VT20 (Full HD, 24p, 3D) už v názvu odhaluje úhlopříčku 65 palců, tedy 165 cm. Technologie slibuje bleskovou odezvu 0,001 ms, vysoký kontrast (dynamický 5 000 000:1) a 600Hz obnovovací frekvenci. Vynechme všechny efektní funkce a jejich názvy a rovnou přejděme k důležitým parametrům.

Plazma obsahuje čtyři HDMI vstupy a několik analogových včetně počítačového D-sub. Integrovaný přehrávač zvuku a videa lze zásobovat dvojicí USB, ke kterým lze připojit i klávesnici nebo Wi-Fi modul. Jinak lze síťovat i klasickým drátovým Ethernetem. Panasonic osadil televizor i CI slotem pro dekódovací moduly (to až přijdou placené DVB kanály). Nechybí trojice reproduktorů s celkovým výkonem 30 W.

V menu přístroje najdete volbu Viera Cast, která zpřístupní kompletní archiv TV Nova, YouTube, sportovní zpravodajství Eurosportu, Skype a portál tn.cz.

Kompletní specifikace naleznete na stránkách Panasonicu.

zdroj: Panasonic

Doporučená maloobchodní cena je stanovena na 129 995 Kč, k tomu dostanete i dva Blu-ray 3D disky s pohádkami Koralina a Doba ledová 3, dvojici 3D brýlí a 3D satelitní tuner.

Zdroj: Tisková zpráva Panasonic

Ohodnoťte tento článek!