Po roční přestávce se 15. června do Prahy vrací největší konference pro mobilní nadšence ve Střední Evropě mDevCamp. Návštěvníci mají šanci osobně se setkat s autory slavných světových i českých aplikací, sledovat přednášky světových špiček, účastnit se workshopů a potkat tisíc lidí z celé Evropy.

Na mDevCamp 2018 se do Prahy sjedou přednášející z celého světa, od Prahy až po Bogotu. Vystoupí vítěz Apple Design Award Ján Ilavský či zakladatelka startupu Gamee, který dobývá svět, Božena Řežábová. Můžete se těšit i na Filipa Hráčka z Googlu, Jamese Montemagno z Microsoftu, Matthewa Cheoka z Facebooku či řečníky z Jet.com a Ibotty. Mezi další patří třeba Peter Steinberger z PSPDFkit či Wendy Lu z Pinterestu.

Cnews.cz je mediálním partnerem celé akce. Registrace právě začala, do konce dubna lze zakoupit zlevněné early bird vstupenky za 73€. 

Konference, která se letos koná již po sedmé, je zaměřena na app architekty, vývojáře, designery, produktové manažery a kohokoli, kdo chce nahlédnout do zákulisí mobilních aplikací.

0617-091519_h
Michal Šrajer

“Po roční přestávce jsme se rozhodli udělat mDevcamp ještě větší a ještě víc mezinárodní, soustředili jsme se nejen na špičkové přednášející a přínosné workshopy, ale i na bohatý doprovodný program. Budeme mít třeba připraveno třeba hru s obchodováním kryptoměn či VR zónu”, říká jeden z organizátorů Michal Šrajer.

Kdy a kde? mDevCamp 2018 se odehraje 15. června 2018 v kongresovém centru v Praze (www.mdevcamp.eu).

Ohodnoťte tento článek!