Neoficiálně: každoroční velký výprodej her na Steamu by měl začít 22. června

Na některé věci se lze spolehnout. Třeba na slevy na Steamu.

5
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Nelze předpokládat, že by Valve zrušilo každoroční velký letní výprodej her na své platformě Steam. Akce se koná každý rok a můžete na ní za často až příliš nízké ceny pořídit hry, na které jste neměli peníze. Slevová akce by měla začít za zhruba měsíc, jak naznačuje informace sdílená na Redditu člověkem s přezdívkou deliteplays.

Ten ukázal típnutý snímek obrazovky s přílišnou informací. Letošní letní výprodej by měl začít 22. června a měla by pokračovat až do 5. července 2017. Zní to pravděpodobně, loni tato akce začala 23. června. Tak si nachystejte peněženky.

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘE

  1. Jen jsem začal číst titulek, už se mi roztřásla šrajtofle strachy. 🙁
    Doufám, že bude letošní sale stát za *****, abych si nic nekoupil, protože procento nenainstalovaných her v knihovně je stále příliš vysoké.

    • což o to, já většinu co jsem chtěl už mám, ikdyž se najde nějakých cca 10-15 kousků na doplnění. Teď jsem pořídil ve slevě Red Faction Armagedon, Homefront Revolution a Aliens Colonial Marines vše se všemi DLC za nějakých 25 éček. To ujde. Pak jsou nějaké věci které nekupuji ani za symbolické euro, protože nejsou v češtině jako mám na DVD (třeba Stalkeři). Možná kolekce Bioshocku za nějaké drobné by nebyla marná…