Neomezené volání za 206 Kč a 10 GB dat za 90 Kč. Na VUT to jde (oživeno)

0

Jako jednotlivec nemáte šanci dostat se k supervýhodnému tarifu u síťových ani virtuálních operátorů. Výrazné úspory přinesou až „šedivky“, operátoři poskytující zaměstnanecké tarify i ostatním lidem. Velké firmy si umí s O2, T-Mobilem nebo Vodafonem vyjednat mnohem lepší podmínky.

A nemusí to být jen firma, ale také úřad nebo vzdělávací instituce. Brněnské Vysoké učení technické dostane od Vodafonu tarif snů. Alespoň podle toho, co na Facebooku píšou sami studenti VUT…

Studenti VUT dostanou tarif snů
Studenti VUT dostanou tarif snů

Vodafone poskytne dva základní tarify. Ten s neomezeným voláním do všech sítí bude za 206 Kč. Levnější za 40 Kč má neomezené volání v síti Vodafonu a k tomu minutu volání do ostatních sítí za 0,30 Kč (tarifikace 1+1) a SMS za 0,10 Kč. Data jedou i s LTE, za 10 GB studenti zaplatí jen 90 Kč. Za 296 Kč byste dostali skoro totéž, co Vodafone běžně prodává za 1499 Kč měsíčně (avšak navíc i s roamingovými jednotkami).

 

Smlouva u VUT je na rok (lze pak prodlužovat i po skončení studia), jeden student si může zažádat až o 20 SIM karet. Ty může rozdat také rodině a kamarádům. Masakr.

Oživeno (15:24) – Mluvčí Vodafonu Markéta Kuklová nám potvrdila, že zmíněný tarif si VUT vysoutěžilo, ale není určen studentům, nýbrž pouze zaměstnancům a doktorandům. Zde celé znění reakce:

Cenové podmínky, které jsou uvedeny v nabídce na FB si vysoutěžilo VUT v tendru. Nicméně je to nabídka přímo pro zaměstnance VUT. Studentům tyto podmínky nenabízí. Nabízí je pouze svým zaměstnancům a doktorandům, kteří u nich vykonávají výuku. Podle informací, které máme, VUT připravuje výběrové řízení, kde bude soutěžit tzv. studentský tarif, ale to je něco úplně jiného. Pravděpodobně se stalo, že si někdo, kdo spravuje FB profil Studenti VUT, domyslel, že tyto ceny si vysoutěží i v rámci studentské nabídky. Na FB je to už uvedené na pravou míru.

Zdroj: Studenti VUT via Michal Mroček

Neomezené volání za 206 Kč a 10 GB dat za 90 Kč. Na VUT to jde (oživeno)

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte