Neomezený mobilní internet s LTE jen za 198 Kč měsíčně. Objednat jde jen do konce června

0

Společnost Český bezdrát loni na podzim spustila nabídku neomezeného mobilního internetu za velmi nízké ceny. Coby virtuální operátor EriMobile poskytuje 2G/3G/LTE připojení limitované nikoliv přenesenými daty, ale rychlostí. Ta zdaleka nevyužívá potenciálu 3G ani LTE, ale je dostatečná pro všechny činnosti mimo sdílení velkých souborů nebo videa. (P2P přenosy jsou rovnou blokovány.)

EriMobile nabízí datově neomezený mobilní internet
EriMobile nabízí datově neomezený mobilní internet

Od loňska se nabídka EriMobilu změnila. Aktuálně má v nabídce jen tři tarify Basic, Cool a OK. Rychlosti se pohybují od 0,5 do 2 Mb/s, ceny od 198 do 499 Kč. Aktivace tarifu stojí 198 Kč, smlouva se podepisuje na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou jeden měsíc. Síťovým operátorem u neomezeného internetu zůstává T-Mobile.

Tarif Rychlost (down/up) Cena
Basic 0,5/0,25 Mb/s 198 Kč
Cool 1/0,5 Mb/s 299 Kč
OK 2/1 Mb/s 499 Kč

Kdo chce pomalý datově neomezený internet, by si ale měl pospíšit. EriMobile na webu píše, že tarify lze objednat jen do 30. 6. 2016.

 

Obdobné neomezené tarify v Česku chybí. Konkurencí může být Air Telecom s rychlostí až 3,1 Mb/s a cenou 499 Kč za měsíc, jenže ten poskytuje síť CDMA vyžadující speciální modem. Kartu EriMobile je možné, vlastně přímo nutné používat v mobilních telefonech nebo tabletech. Operátor v ceníku uvádí, že služba nemůže nahradit pevného domácího připojení.

Ohodnoťte tento článek!