Netgear na CES 2008

0

Společnost Netgear, která vloni uvedla na trh 48 nových produktů, což znamená produktivitu téměř jednoho nového zařízení za týden, již na začátku letošního roku 2008 představila celkem 18 novinek. Organizátoři a partneři výstavy CES 2008 jim udělili hned 10 prestižních ocenění.

Kromě nových produktů představil Netgear i několik zcela nových technologických inovací – např. zařízení z řady Netgear Next-Generation Wireless-N budou nyní nově využívat technologii antén z metamateriálů, díky nimž dosáhnou dosud největších rychlostí, dosahů a spolehlivosti připojení.

Pomocí funkce „Push’N’Connect“ budou zase moci uživatelé velmi snadno a rychle nastavit parametry bezdrátového připojení i zabezpečení a uvést přístroje do provozu rychleji než dříve. Zmíněné technologie nabízejí například novinky RangeMax Dual Band Wireless-N Router, HD/Gaming 5GHz Wireless-N Networking Kit a produkty z řady ReadyNAS Duo.

Cenou Innovations 2008 Design and Engineering Award v programu, který vybírá nejinovativnější přístroje spotřební elektroniky v nejsledovanějších kategoriích produktů průmyslového odvětví, byla vyznamenána tato zařízení:
•    Síťová sada Wireless-N 5 GHz pro HD video/hry (WNHDEB111)
•    Bezdrátová kabelová hlasová brána Pre-DOCSIS 3.0 (CBVG834)
•    Dvoudiskové gigabitové desktopové síťové úložné zařízení ReadyNAS™ Duo
•    Vícediskové gigabitové desktopové síťové úložné zařízení ReadyNAS™ Pro určené pro firmy
•    Sada zásuvkových síťových extenderů Powerline šetřících místo (XEPSB103)
•    Sada ethernetových adaptérů Powerline HD Plus (HDXB111)

Ohodnoťte tento článek!