Nexus míří do periferií, uvádí ultratichou myš

0

V oblasti počítačů je ještě stále mnoho míst, kde je co ztišovat. Do takových koutů se rád vydává nizozemský Nexus, jeho posledním produtem je optická bezdrátová myška SM-7000B. Ta je opravdu extra tichá, jak dokazuje i video srovnávající ji s produktem Logitechu. Jen mám osobně po shlédnutí videa dojem, že myš má velmi malý zdvih, může tak na stisk reagovat velmi citlivě.

Tichá myš Nexus SM-7000B

Pojem tichá myš sice možná vypadá na první pohled exoticky, pokud ale kupř. pracujete v nahrávacím studiu či máte počítač v ložnici, jistě nechcete nahrávat rušivé klikání, případně při hraní do pozdních ranních hodin svou lepší polovičku budit…

Nexus navíc nabízí miniaturní přijímač pracující na frekvenci 2,4 GHz; aby nedošlo k jeho ztrátě, dá se uschovat přímo do těla hlodavce. Přijímat lze na 39 kanálech, rozlišení myši je přepínatelné mezi 1000 a 1600 dpi. Rozměry myši jsou 9,8 × 7,0 × 3,7 cm, v balení jsou i dvě AAA baterie. Moc dalších údajů Nexus neuvedl, to ale ostatně nemusí tolik vadit, na trhání herních rekordů XM-7000B určen stejně není.

Tichá myš Nexus SM-7000B

Zdroj: TZ Nexus

Ohodnoťte tento článek!