Nexus Prime (Galaxy Nexus) s Androidem Ice Cream Sandwich přijde 19. října

0

Původně byla očekávaná akce Googlu a Samsungu naplánovaná na úterý 11. října. Nakonec se prý kvůli aktuálním událostem (všichni si odvodili smrt Jobse) odložila na neurčito. Teď už firmy rozesílají nové pozvánky na 19. října, tedy příští středu.

Akce (byla přesunuta do Hongkongu) vypukne ve 4.00 ráno našeho času, ale bude také streamována online na youtube.com/android. Z pozvánky, kterou obdržel TechCrunch, už víme, že bude skutečně odhalen nový Android Ice Cream Sandwich (číselné označení zřejmě 4.0).

Na jakých zařízeních, to je otázka. Stále se mluví o novém smartphonu Nexus Prime (nebo Galaxy Nexus), ale osobně bych se nedivil, kdyby se ukázal i tablet. Nový Android totiž poprvé spojí oba světy jedním systémem. Upgrade z Gingerbreadu a Honeycombu vede pouze směrem k ICS.

Samsung Galaxy Nexus

Zlobivý blogger Eldar Murtazin nedávno na Twitteru napsal, že za odkladem nestojí Jobsova smrt, ale prý patentový spor, kvůli kterému musel Google odstraňovat ze systému nějaké funkce. Občas má Eldar pravdu, jindy vaří z vody. Jak to nakonec dopadne, si budeme muset ještě pár dní počkat.

Oživeno: Do Googleplexu dorazil gigantický Ice Cream Sandwich

Zdroj: TechCrunch

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář