Nezničitelný foťák a nejlepší myš na světě [Tipy na dárky #2]

0

Za ty prachy… (Asus Memo Pad 7)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji od 2990 Kč

Před Vánoci se budou ve velkém nakupovat tablety. Tomu, že mizí jak housky na krámě, výrazně pomáhá cenová válka výrobců. Mezi modely do 3000 Kč přitom výrazně dominuje Asus Memo Pad 7, který za danou cenu nabízí čtyřjádrový Intel Atom, slušný IPS displej (1280 × 800), 16 GB paměti, ale i SD slot. Zpracování je velmi příjemné a k dispozici je v různých veselých barvách. Za nás jasný vánoční trhák.

 

Dva v jednom do auta (Genius DVR-FHD660G)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji od 2 700 Kč

Nová kamera od Geniusu je vybavena integrovaným GPS modulem, který zaznamenává polohu vozidla a jeho rychlost. Tuto funkci ocení především majitelé firemních vozidel, kteří tak mohou sledovat kudy se auto pohybovalo a zda zaměstnanci nepřekročili povolenou rychlost. Pomocí dodávaného softwaru lze přehrávat video z kamery a zároveň sledovat polohu na Google Maps, to dodává zpětně detailní přehled o všem, co se dělo a kde. Kamera je navíc vybavena dvěma systémy, které chrání řidiče před ztrátou bodů a pokutami.

Profi zvuk za pár kaček (Audio Technica AT 2020 USB)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji od 2690 Kč

Pokud dnes chcete zaznamenat kvalitní zvuk, nepotřebujete už vybavení za desetitisíce. Postačí vám kvalitní USB mikrofon – v tomto případě kondenzátorový model s kardioidní charakteristikou, který skvěle zaznamená lidský hlas i všechny akustické nástroje. K počítači jej připojíte přes USB, nainstalujete ovladače a můžete začít nahrávat špičkový zvuk v pohodlí vašeho pokoje.

Nejlepší na světě (Mionix Naos 7000)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji od 1799 Kč

Podle nedávného testu magazínu PCWorld.com jde o nejlepší myš na světě. Podle nás jde určitě o jednu z nejlepších. Produkt od mladé progresivní firmy, která přesně ví, co chce. Skvělé zpracování, elegantní design a prvotřídní laserový senzor. Nabízí sedm tlačítek, různé barvy podsvícení a také podrobné možnosti nastavení v dodávaném programu. Bohužel pro některé je silně pravoruká.

Nezničitelný kámoš do kapsy (Canon PowerShot G16)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji za 10 989 Kč

Na internetu je možné dočíst se o uniklých specifikacích chystaného modelu Canon PowerShot G17, který se pravděpodobně stane nejlepším kompaktem na trhu. Zatím ale stále kraluje G16. Je malý a kompaktní, odolný, nabízí kompletně manuální režim – a hlavně – fotí skvěle. Aktuálně je navíc k sehnání už od deseti tisíc, což je za tento model cena vskutku fantastická.

Konec zakluntaných kabelů (Creative WP-350)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji od 1500 Kč

Kdo jednou zkusí bezdrátová sluchátka, už nikdy nemůže jinak. Neustálé rozplétání špuntů totiž může časem psychicky zdeptat i odolnou osobnost. My doporučujeme oblíbený model Creative WP-350. K telefonu nebo počítači headset připojíte přes Bluetooth, podporuje dokonce i “Hi-Fi kodek” apt-X. Sluchátka jsou lehká a skladná, na jedno nabití vydrží 8 hodin a snadno se ovládají pomocí tlačítek na pravé mušli. Na hlavě je přitom můžete nosit celý den, ani o nich nebudete vědět.

Telefon pro Ramba (Runbo Q5)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji od 16 988 Kč

Potřebujete odolný telefon, ale nejste ochotni dělat funkční a výkonový kompromis. Pak je pro vás určená značku Runbo. Jejich model Q5 je extrémně chráněný, přesto nabízí dobrou výbavu včetně čtyřjádrového procesoru. Nabízí dva sloty pro SIM karty, navíc jako bonus dostanete v tomuto zařízení také plnohodnotnou vysílačku s výkonem 1W a rozsahem 400-470 MHz (UHF). Podle výrobce má ve volném terénu dosah 10 km i více. Anténu je možné odšroubovat.

Bezdrátová a bezpečnostní (Netgear Arlo VMC3030)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji brzy, odhadujeme 7500 Kč (za 2 kamery)

Arlo je první a jedinou 100% bezdrátovou Wi-Fi bezpečnostní kamerou s vynikající kvalitou obrazu ve vysokém rozlišení. Díky outdoorové kameře Arlo mohou uživatelé sledovat své domovy ze všech možných úhlů, zvenčí i zevnitř, a díky výkonným čidlům pro noční vidění nepřetržitě během celého dne. Kombinace snadné instalace, provozu na baterie, plně bezdrátového režimu a konstrukce odolné proti povětrnostním vlivům poskytuje uživatelům naprostou volnost při rozhodování o umístění kamery, bez obav o dostupnost elektrické zásuvky nebo ukrývání nepohodlných napájecích kabelů.

Nová herní krysa (Logitech G302)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji za 1300 Kč

Myš G302 je pohodlná, kompaktní, odolná a ideální pro profíky. Tlačítka, tvar i hmotnost této myši jsou vyladěny s cílem splnit specifikace náročných hráčů MOBA her na rychlé klikání levým i pravým tlačítkem se špičkovou odezvou. Novinka je vybavena technologií Delta Zero, která je spojením exkluzivní konstrukce čočky, geometrie nasvícení a algoritmů, což společně zajišťuje nejpřesnější převod pohybu ruky do počítače.

Výkonný a elegantní (D-Link DIR-818LW)

Vánoční dárky 2014 #2

V prodeji od 1799 Kč

D-Link rozšířil svoji rodinu 11AC routerů o Wi-Fi AC750 gigabitový cloudový router DIR-818LW. Nejnovější přírůstek je úplně bílý a má elegantní válcový tvar. V líbivém kabátku najdete Wi-Fi typu AC (standard 802.11ac), díky níž se při přenosu dostanete až na 750 Mb/s. Uživatelé tak mohou nerušeně streamovat HD video, telefonovat přes internet a surfovat po webových stránkách souběžně ve dvou frekvenčních pásmech. Kromě perfektního Wi-Fi spojení nabízí tento elegantní router také mnoho užitečných funkcí prostřednictvím portálu mydlink.

Ohodnoťte tento článek!