Nízké náklady a vysoká rychlost tisku – nová barevná laserová zařízení Brother

0

Nová řada barevných laserových zařízení společnosti Brother je určena pro kanceláře, kde kolegové sdílejí jednu tiskárnu. Vysoká rychlost tisku, nízké provozní náklady a samozřejmě podpora mobilních a Cloud služeb – to vše je nabídnuto jako standard.

Laserová zařízení pro kanceláře jsou často od sebe k nerozeznání. Velmi podobný jednoduše elegantní design, obdobná rychlost tisku a pořizovací cena. V současné době   je již samozřejmostí podpora mobilních a Cloud služeb. Společnost Brother se chce odlišovat, především v oblasti ekologického dopadu na naše životní prostředí a nízkých nákladů na provoz.

Nová řada barevných laserových zařízení se sestává ze tří modelů: dva nižší, nahrazující stávající modela, a jeden vyšší, který představuje naprostou novinku. Nejvyšší model HLL9200CDWT umožňuje tisk až 30stránkovou rychlostí (mono i barva), snížení nákladů na tisk pomocí supervysokokapacitních náplní až na 6000 stránek a dále je vybaven speciálním zásobníkem papíru až na 800 listů. HLL9200CDWT disponuje jak Ethernet tak   i WiFi rozhraním, podporou Web Connect, iPrint&Scan, AirPring a Google Cloud Print™ aplikací. Dodatečně zařízení spotřebuje 540 W za provozu, 65 W v režimu připravenosti, 8 W ve spánku a 1,1 W při vypnutí.

HLL9200CDWT je plněn přizpůsoben širokým službám nabízeným prostřednictví Brother Solution Interface (BSI), díky kterým si můžete tiskárnu přizpůsobit vlastním potřebám sprvávy dokumentů, na příklad nastavení práv uživatelů, kontrolu výdajů na tisk a podobně.

Další dva modely HLL8250CDN a HLL8350CDW si jsou velmi podobné, mírně se liší rychlostí tisku a síťovým rozhraním. Oba dva naopak přicházejí se standardními náplněmi až na 2500 stránek mono a 1500 v barvě, nicméně je možné používat i vysokokapacitní náplně. Duplexní tisk, podpora mobilních a Cloud služeb jsou standardem.

Všchna tři zařízení jsou certifikovány Nordic Swan, Blue Angel a Energy Star.

 

brother9200

Ohodnoťte tento článek!