Notebooky řady K a Eee Pad Slider

0

Společnost Asus zahájila
veletrh CeBIT 2011 uvedením čtyř různých tabletů, nových notebooků K Series a
řadou herních zařízení. K lákadlům patří také WAVI Xtion – první systém pro snímání pohybu určený pro PC.

Asus se snaží řadou tabletových počítačů vyhovět poptávce uživatelů s různými potřebami. Mezi představenými modely je 12palcový Eee Slate EP121, 7palcový Eee Pad MeMO (mee-mo), Eee Pad Slider s výsuvnou klávesnicí a Eee Pad Transformer, který umožňuje připojení plnohodnotné klávesnice, jež slouží rovněž jako dokovací stanice. Novinky nabídnou sledování videa v HD rozlišení, široké možnosti připojení i hraní a podporu  množství mediálních standardů, jako například Adobe Flash.Eee Pad SliderAsus také představil první technologii snímání pohybu pro PC – WAVI Xtion („way-vee action“). Jedná se o příslušenství k PC, které umožňuje přistupovat k obsahu počítače bezdrátově pomocí jednoduchých gest před televizí. Integrované rozhraní Xtion Portal nabídne intuitivní přístup k obsahu PC. Uživatel tak může procházet nejnovější multimediální obsah ve službě ASUS @vibe.

K dalším novinkám se řadí notebooky řady K, jež zásluhou procesorů Intel Core druhé generace a grafickým kartám Nvidia GeForce zvládnou bez problému provoz více spuštěných aplikací najednou. K dispozici budou ale také modely s procesory AMD Brazos s výkonnými grafickými kartami.

Wavi Xtion

Notebooky K Series jsou nabízeny ve velikostech 14″, 15,6″, 17,3″ a 18,4″ a na výběr je také pokud jde o barevné provedení – výrobce nabízí hnědé, stříbrné, červené, zlaté, zelené, modré, růžové a bílé. Notebooky se mohou pochlubit hliníkovými kryty. Všechny notebooky řady K využívají technologii IceCool od Asusu, která udržuje opěrky dlaní chladné a zvyšuje tak komfort při delší práci s počítačem.

K3 notebook

Asus už tradičně myslí na hráčskou komunitu a pokračuje ve vývoji a rozšiřování portfolia produktů určených právě pro herní fandy.
Na CeBITu proto firma ukáže řadu herních produktů –  včetně notebooků, základních desek, grafických karet, 3D monitorů nebo sluchátek tlumících okolní hluk.

Zdroj: TZ Asus

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář