Nová aktualizace Windows 7 má zvýšit stabilitu. Dělá opak

0

Jedna z nejnovějších záplat pro operační systém Windows 7 s označením KB977074 zřejmě přinesla více škody než užitku. Ačkoliv má zvyšovat stabilitu a spolehlivost tohoto systému, dle ohlasů některých uživatelů má přesně opačný efekt.

Po instalaci může způsobovat zamrzání obrazovky a zasekávání při načítání systému. Rovněž při vypínání Windows 7 odmítne ukončit některé programy a zůstane v mrtvém bodu, z něhož se lze dostat pouze hardwarovým vypnutím, či restartem stroje. Někteří uživatelé rovněž zmínili, že systém vyžadoval opětovnou validaci.

Microsoft prý v současnosti zcela přesně neví, co dané problémy způsobuje a zdali je příčina opravdu ve zmíněné aktualizaci. Prozatím doporučuje při problémech aktualizovat BIOS a systémové ovladače a po restartu vyzkoušet opětovnou instalaci záplaty.

Zdroj: Fudzilla

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Hura. To zase budou hazet spinu na sedmicky a rikat, ze ty nove widle MUSIME mit. Protoze kdo nema, chytne vira. Nechteli by radeji zpoplatnit aktualizace? Protoze pokud budou nove winy vychazet stejne jako druhy SP, je asi neco spatne…