Nová herní příslušenství od Logitechu

0

A začněme mou srdcovou záležitostí, Nintendem DS Lite. Pro něj tu máme pevné pouzdro Logitech PlayGear Pocket Lite, které chrání konzoli jak proti poškrábání, tak i základnímu mechanickému poškození. Pozdro dokonale obejme celou herní konzoli, přesto však slibuje dostatek prostoru okolo herních ovladačů. Zřejmě tomu můžeme věřit, protože DS Lite má až na dvojici zadních tlačítek všechny důležité prvky na horní straně spodní poloviny, tedy v místech, kde pouzdro při otevření není.

Oproti mému neznačkovému akrylovému pouzdru koupenému za padesát korun nabízí Logitech také místo pro uložení čtveřice herních karet, můžete tak snadno vzít s sebou na cestu ty hry, které vás právě baví.

Skvělá je také cena: pro Česko je stanovena na 249 korun, pro Slovensko pak 299 korun.

Konkurenční herní konzolí Nintendu DS Lite je PlayStation Portable od společnosti Sony. Pro něj je určeno také pevné pouzdro PlayGear Pocket Slim – ochrana vyrobená z polykarbonátů, která vychází ze staršího pouzdra PlayGear Pocket.

A pojďme na zajímavosti: můžete vystřihnout libovolnou zajímavost, vložit ji pod průhledného vnějšího kryta a vdechnout tak vašemu péespéčku osobitý styl. Do pouzdra se vejde také záložní akumulátor s rozšířenou kapacitou 2 200 mAh pro delší hraní.

Doporučená cena je stejná jako u pouzdra pro DS Lite, tedy 249 korun pro ČR a 299 korun pro SR.

A do třetice v rychlosti novinku pro “velkou” herní konzoli PlayStation 3: bezdrátový volant Logitech Driving Force Wireless for PS3. Vše, co potřebujete, je u volantu Driving Force Wireless zabudováno v konstrukci z jednoho kusu, včetně pedálu plynu, brzdy, řazení a ovládání menu. Volant je navíc vybaven bezdrátovou technologií v pásmu 2,4 GHz, která zaručuje ovládání bez zpoždění s dosahem až 10 metrů – Driving Force Wireless s hmatovou odezvou tak rozšiřuje pohodlí při vašich závodech, protože odpadají zamotané kabely. Chcete-li rozjet závod, stačí připojit USB přijímač a napájecí kabel, spustit hru, nastavit si opěrku v klíně do pohodlné polohy a počkat na odstartování závodu. Není potřeba žádné upevňování ani montáž. A chcete-li volant uklidit, USB přijímač bezpečně uschováte v praktické přihrádce.

Hmatová odezva, na rozdíl od vibrační zpětné vazby nebo jiných technologií využívajících otřesy, vytváří směrově přesný pocit vnímaný hmatem a věrně simuluje síly, které během jízdy působí. Díky využití vyspělého softwaru a elektroniky dokáže hmatová odezva pohybovat volantem nebo joystickem, jako by tato zařízení byla pod skutečným tlakem vnějších sil.

Cena pro ČR bude 1 990 korun, pro SR pak 2 390 korun.

Nová herní příslušenství od Logitechu

Ohodnoťte tento článek!