Nová řada Logitech G: klávesnice, myš a headset

0

Po nějaké době uvádění spíše blbůstek a netradičních věcí tu od Logitechu máme i staré dobré železo v podobě periferií nové řady. Ta obsahuje bezdrátovou klávesnici G510, myš G700 a bezdrátový headset G930 za bez centu 120, 100 a 160 amerických dolarů.

Klávesnice je vybavena LCD panelem, na němž je možno zobrazovat stavové informace, má také 18 speciálních kláves pro makra. Zvládá až pět současně stisknutých kláves, zvláštním tlačítkem lze navíc vypnout klávesy aktivní ve Windows aby nedošlo k vyskakování ze hry. Po USB připojení s frekvencí 0,5 kHz je možné přenášet i zvuk do integrovaných 3,5mm jacků, nechybí samozřejmě možnost ovládat hlasitost přímo na klávesnici. U LED podsvícení kláves je možné si vybrat barvu.

Herní klávesnice Logitech G510

Laserová myš G700 s miniaturním přijímačem o frekvenci 1 kHz umí měnit citlivost v rozmezí 200–5700 dpi, na maximální nastavení slibuje nepřerušované snímání až do zrychlení 30 G a rychlosti 4,19 m/s. V případě práce v elektromagneticky zamořeném prostředí či vybití baterií je možné připojit k myši kabel a pokračovat v činnosti. Logitech se chlubí 13 snadno přístupnými tlačítky, které však nepřekáží, dále pamětí pro až pět profilů a teflonovými částmi podvozku pro snadný pohyb skoro na všem.

Bezdrátová herní myš Logitech G700

Bezdrátový headset s prostorovým 7.1 zvukem pak je schopen na baterie běžet až deset hodin, přičemž nabíjení si lze také odbýt pouhým připojením USB kabelu za chodu. Ovládánít hlasitost a vypínání mikrofonu se nachází jednoduše tlačítko přímo na levém sluchátku, přičemž mikrofon na vypnutí upozorňuje červenou LED. Polštářky kolem repráčků dle Logitechu výrobně tlumí hluk z okolí i unikající zvuk, pro pohodlnější nošení obsahují paměťovou pěnu.

Bezdrátový herní headset Logitech G930 Bezdrátový herní headset Logitech G930

Zdroj: techPowerUp!

Ohodnoťte tento článek!