Nová řada myší Verbatim

0

Nová řada počítačových myší Verbatim zahrnuje pět modelů, které jsou dostupné v následujících formátech: 1x laserová stolní myš (Laser Desktop Mouse), 1x bezdrátová laserová stolní myš (Wireless Laser Desktop Mouse), 1x optická stolní myš (Optical Desktop Mouse) a 2x cestovní myš – optická bezdrátová myš (Optical Wireless Mouse) a malá laserová myš (Laser Mini Travel Mouse) se zásuvným kabelem. Stolní myši jsou dostupné v modrém a černém provedení.

Baterie se průběžně nabíjejí – a to i ve chvíli, kdy se myš používá – prostřednictvím USB kabelu, kterým je také možné připojit myš k počítači, je-li to zapotřebí. Myš Wireless Optical Travel Mouse je praktická zejména pro zákazníky, kteří pravidelně používají při cestování notebook. Doprovodný USB přijímač lze uschovat v myši samotné, což minimalizuje riziko jeho ztráty na cestách.

 

Laser Mini Travel Mouse
Dvě tlačítka a skrolovací kolečko, zásuvný kabel, laserový senzor, rozlišení 800/1600 dpi, černé provedení.

 

Wireless Optical Travel Mouse
Dvě tlačítka a skrolovací kolečko, bezdrátová, LED senzor, frekvenční pásmo 2,4 GHz, rozlišení 1000 dpi, dvě nabíjecí NiMH AAA baterie, černé provedení, uvnitř myši úložný prostor pro bezdrátový přijímač, USB přijímač, USB kabel, doporučená cena 575 Kč.

 

Optical Desktop Mouse
Pět tlačítek, programovatelná, 48 funkcí, LED senzor, rozlišení 1000 dpi, černé a modré provedení, doporučená cena 240 Kč.

 

Laser Desktop Mouse
Dvě tlačítka a skrolovací kolečko, kabel, laserový senzor, rozlišení 800/1600/2000 dpi, černé a modré provedení, doporučená cena 588 Kč.

 

Wireless Laser Desktop Mouse
Pět tlačítek, programovatelná, 48 funkcí, bezdrátová, laserový senzor, frekvenční pásmo 2,4 GHz, rozlišení 1000 dpi, dvě nabíjecí NiMH AAA baterie, černé a modré provedení, USB přijímač, USB kabel, doporučená cena 748 Kč.

Nová řada myší Verbatim

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář