Nová řada notebooků Aspire V Nitro: výkonná multimediální a herní centra

0

V září uvede společnost Acer novou řadu výkonných notebooků s 15,6″ a 17,3″ IPS displejem ve Full HD rozlišení a antireflexním povrchem. Notebooky jsou zamýšleny jako výkonná multimediální či herní centra, čemuž pak odpovídá i vzhled šasi – design s ostře řezanými hranami, kovovým povrchem a relativně malou tloušťkou 2,5 cm. Ve výbavě je dále červeně podsvícená klávesnice, samostatný numerický blok, ale i čtyři vestavěné reproduktory s technologií Dolby Digital Plus Home Theatre o celkovém výkonu 8 wattů.

Vnitřek notebooku se bude lišit v závislosti na zvoleném modelu, ale všechny varianty poběží na procesorech Intel Haswell spolu s dedikovanou grafickou kartou Nvidia GeForce. V nejlepší verzi Black Edition pak půjde o model GTX 860M. Na výběr bude i mezi tříterabajtovým diskem či rychlejším SSD s kapacitou až 256 GB.


 

Za zmínku snad stojí i použití dvou antén Wi-Fi pro vyšší rychlost a stabilitu připojení nebo technologie CoolBost Turbo pro zvýšení otáček ventilátoru až o 19 % (zchlazení komponent o 11 %) a Acer DustDefender pro jednoduché čištění ventilátoru od nahromaděného prachu. V regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) se notebooky Aspire V Nitro začnou prodávat začátkem září, a to od 19 990 Kč za 15,6″ a 21 990 Kč za 17,3″ model. Výkonnější varianty Black Edition budou končit na ceně okolo 27 990 Kč. 

Zdroj: facebook.com/acer.czech

Ohodnoťte tento článek!