Předplatitelé video portálu Voyo.cz (179 Kč měsíčně) mohou už od úterý sledovat ryze internetový filmový kanál Voyo Cinema. Nový program hraje každý den od osmi ráno do půlnoci, celkem 16 hodin filmů.

Nečekejte zatím žádné novinky, všechny filmy už předplatitelé mohou sledovat i jednotlivě bez dalších příplatků. Voyo Cinema má výhodu v dramaturgii: nemusíte nic hledat, jen spustíte program a necháte se překvapit. Během týdne se vystřídá 28 různých filmů, každý den ve 20:00 bude připraven film dne, v pátek ve stejný čas přijde film týdne. Kdyby filmem týdne byl některý z Extra titulů (ty se platí zvlášť), byl by to od Novy chvályhodný krok. Zatím tomu nic nenasvědčuje a na tento pátek ještě není program připraven.

Rozhodli jsme se kanál Voyo Cinema zpřístupnit jako další benefit našim předplatitelům. Voyo Cinema přináší nad rámec knihovny portálu Voyo.cz 16 hodinové vysílání vybraných filmů z naší nabídky. Voyo Cinema je jediná interaktivní filmová internetová televize, kde vám neuteče ani jeden film. Pokud divák nestihne začátek filmu, může si ho samozřejmě dohledat samostatně v knihovně,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií.

Dobrou zprávou je, že se brzy chystá mobilní aplikace pro iPad (o iPhonu ani Androidu se Voyo nezmiňuje). Kanály Voyo Cinema bude drzy dostupný i v chytrých televizorech od Samsungu a Panasonicu. Zatím ale můžete sledovat pouze v prohlížeči.

 

Zdroj: Nova

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář