Nová verze aplikace Můj Vodafone přinesla online platby

0

Praha, 7. března 2013 – Vodafone vydal novou verzi aplikace Můj Vodafone, do které přibyla možnost dobít si kredit nebo zaplatit fakturu online prostřednictvím platební karty. Platbu lze navíc provést nejen na svém čísle, ale i na jakémkoliv jiném a zákazníci si nemusí pamatovat čísla svých karet. Společně s nedávno přidanými funkcemi jako je správa více telefonních čísel nebo widgety pro Android jde o nejkomplexnější a nejpřehlednější aplikaci na českém telekomunikačním trhu.

Rozšířením aplikace Můj Vodafone opět vycházíme vstříc přání našich zákazníků, kteří toto zlepšení požadovali. Za každý nový námět jsme vděční a pracujeme s ním,“ říká Peter Baláž, manažer online péče ve Vodafonu a dodává: „Díky online platbě v reálném čase a správě více telefonních čísel mají zákazníci výrazně zjednodušené placení a přehled o útratách na všech svých číslech, aniž by se museli opětovně přihlašovat.“

Aplikaci Můj Vodafone, ale i internetový přístup do mobilní samoobsluhy, mohou zákazníci využívat zcela zdarma jak v České republice, tak i ze zahraničí a nepřicházejí tím o zakoupený objem dat.

Ohodnoťte tento článek!