Nová Windows Mobile za měsíc. Budou to „sedmičky“?

0

Windows Mobile je operační systém určený pro chytré mobilní telefony a kapesní počítače. Protože jeho obliba v současnosti spíše upadá na úkor konkurenčních systémů, nová verze Windows Mobile 7 je očekávána s obrovským zájmem a Microsoft do ní vkládá velké naděje.

Dle slov Petera Kleina, vrchního finančního ředitele Microsoftu, jsou práce na nové verzi v plném proudu. Více informací bychom se tak měli dočkat už v průběhu února (15. – 18. února) na kongresu Mobile World Congress v Barceloně. Zatím však není zcela jasné, jestli se budou novinky týkat majoritní verze Windows Mobile 7.

Kvůli tajnůstkářství Microsoftu totiž vznikají dohady, že na kongresu prezentovanou verzí bude pouze minoritní Windows Mobile 6.6. Podle spekulací může být Windows Mobile 7 odložen až na příští rok, namísto původně očekávaného vydání ještě v tomto roce.

Zdroj: PCWorld 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nedivím se, že IE strácí…, Firefox jsem používal x let, ale po vyzkoušení Chrome 5 (s doplňky) už nemám potřebu u něj zůstávat (nic víc než chrome nenabízí…. možná menší rychlost a podporu roboform – u chrome se dá zvyknout na tlačítko roboformu v os. liště), a nakonec Opera…. nikdy jsem ji nemusel… zkusil jsem ji a vždy odinstaloval…. až do vyzkoušení Opery 10.5… ta je skvělá. Prozatím mám jako hlavní Chrome 5, ale Opera ho určitě nahradí (ještě pár mušek)
    Takže i tyhlety grafy se jistě časem úplně změní….