Nová zábava na Instagramu. Dočasné příspěvky po vzoru Snapchatu (oživeno)

0

Oživeno dne 31. srpna:

Instagram Stories oficiálně přichází také na Windows 10 Mobile. Funkci objevil redaktor webu MSPoweruser. Na tablety se Instagram nezaměřuje, ale existuje jedna povedená aplikace pro Desítky, která vám umožní procházet fotky nebo nové dočasné příspěvky také na větších zařízeních s Windows 10.

Původní text ze dne 4. srpna:

Funkce bude dostupná během několika týdnů pro všechny na platformách iOS a Android. A co Windows?

Instagram má nové lákadlo a nazývá ho Instagram Stories. Nejedná se o nic jiného než o možnost sdílet více fotek či videí slepených do jedné prezentace. Dílko můžete obohatit textem či vlastní kresbou. Zvláštní těchto příspěvků je jejich omezená životnost. Po 24 hodinách se ztratí navždy. Instagram zřejmě hledal inspiraci u Snapchatu.

Tyto příspěvky se zobrazují nad proudem běžných fotek a nelze je dohledat ani v profilu dané osoby. Zobrazují se pouze těm, kdo vás sledují. I z těchto lidí můžete ale někoho vynechat, pokud si nepřejete, aby váš příspěvek viděl. Chybí u nich možnost označování srdíčkem i komentování. Osobně mě krátké prezentace neuchvátily a narušují čistý zážitek, který foto síť nabízela. Jaký je váš názor?

Zdroj: Instagram via e-mail

Nová zábava na Instagramu. Dočasné příspěvky po vzoru Snapchatu (oživeno)

Ohodnoťte tento článek!