Nové IdeaPady řady Z: barvy až oči přecházejí

0

Lenovo rozšiřuje svoji nabídku notebooků IdeaPad řady Z – nové přístroje s označením IdeaPad Z370 a IdeaPad Z570 jsou k dispozici v paletě několik barev. Přicházejí také s 13″ a 15,6″ širokoúhlým HD displejem.

Původní řadu Z s cenou na úrovni mid-range notebooků představilo Lenovo loni v létě. Zaujala tak místo mezi základní řadou IdeaPad G a multimediální řadou IdeaPad Y. V prosinci loňského roku jsme na webu ExtraNotebook také přinesli recenzi modelu IdeaPad Z360.

Exteriér notebooku IdeaPad Z370 je provedený ve futuristickém designu s průhledným krytem, u nás bude k dispozici v růžové a černé barvě. V případě IdeaPadu Z570 si uživatelé mohou zvolit z několika barev: korálově modré, červené metalízy, šedé a černé.

Z370IdeaPad Z370

Uvnitř jsou stroje řady Z poháněny procesory až Intel Core i5 druhé generace s technologií Intel Turbo Boost 2.0 a jsou opatřeny certifikací Lenovo Enhanced Experience 2.0 pro Windows 7. Notebooky jsou vybaveny širokoúhlým displejem s HD rozlišením ve formátu 16:9 (k dispozici u 13,3 a 15,6palcového modelu) a technologií Dolby Advanced Audio. Součástí notebooků je také technologie SRS Premium Sound.

Z570 IdeaPad Z570

Modely IdeaPad Z370 a Z570 budou k dispozici za cenu od 11 990 Kč bez DPH, a bude je možné zakoupit na konci května.

Zdroj: TZ Lenovo

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Väčšie zastúpenie by bolo dobré. Napr. štátna správa by mohla bežať komplet na Linuxe a ušetriť tak kopu peňazí svojich občanov. A samozrejme aby mala popužívať aplikácie ktoré by občania používajúci Linus mohli využivať a boli by bezprblémovo kompatibilné. Nie ako teraz,ako napr. že k niektorým stránkam sa dá pristupovať len cez Internet Explorer,….