Nové klávesnice Tesoro: hliník, podsvětlení, Cherry MX [Computex]

0

Výrobce kvalitních klávesnic Tesoro začal před pár měsíci dovážet i do Česka a na Computexu ukázal novinky. Nabízí výběr ze čtyř druhů mechanických spínaču Cherry MX (Red, Brown…), má české popisky i podsvícení. Některé modely nabízí jiné podsvětlení herních WASD kláves.


 

Například nový Durandal G1NL eSport má bílé podsvícení pro okrajové ovládací klávesy a červené pro text. Nejvyšší modely jsou vyrobené dokonce z hliníku.


 

Nejzajímavěji vypadá model Lobera G5NL, u kterého si můžete barvu podsvícení sami zvolit. Samotné podsvícení českých znaků je o něco slabší, jelikož dioda je na tlačítku umístěna v jeho horní části. Podrobný popis klávesnic najdete na webu. V české distribuci je zatím jediný podsvícený a drahý model, ale snad se to po Computexu zlepší.

 

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. tohle nema smysl vpodtate resit, i sebelepsi technologie se proste nema sanci dostat na trh prave proto ze je as tak dobra, zaprve vyrobci baterii potrebuji prodavat to co maji nazkoumane doted (dalo by se to prirovnat k LCD a toho jak je postupne uvadeno na trh a jak slozite to ma OLED) a zadruhe cena vyroby, i sebelip fungujici vec pokud je draha na vyrobu, tak nema ve spotrebnim segmentu sanci

     

    cca pred 3 rokama jsem pro jistou Australskou universitu delal prezentacni vizualizace jejich baterii ktere kombinovali grafen a vodu (superkondenzator co udrzi energii dlouhodobe ve velkem mnozstvi a s cca 10x mensi vahou nez liion) a nakonec to zkoupil nejaky petrol kolos a slehla se potom zem :))

  2. Jasně rozumím, já o tom vím taky kulový, jen jsem z akumulátorů nedávno dělal zkoušku a něco jsem přecijen pochytil. Tak mi to co jsi přišlo dost šílený, protože to bylo neprosto proti tomu co nám tam těch 10 přednášek hustil do hlavy :-).