Nové motivy pro Windows: Halo 4, starověký Egypt nebo divoká Afrika

0

Váš počítač může zkrásnět. Přispívá k tomu i Microsoft, když energicky vydává další a další motivy pro Windows. Hezčí pracovní prostředí ostatně přispěje ke zvýšení produktivity. Poslední dávka novinek přesahuje obvyklé hranice, které byly nastaveny v poslední době. První motiv se točí kolem čtvrtého dílu legendární střílečky pro Xbox. Halo 4 Heroes naleznete v galerii na webu Windows.cz. Motiv je jako obvykle kompatibilní s Windows 7, Windows 8 a Windows RT. Platí to i pro všechny následující.

Halo 4 Heroes

GTGraphics 2 navazuje na první sérii impresivních obrázků s hlavním motivem vesmíru. Pokud jste fascinováni tím, co se může odehrávat mimo naši domovskou planetu, budou tyto graficky zvládnuté artworky přesně pro vás.

GTGraphics 2

Pokračováním úspěšného motivu je rovněž Garden Life 2. Snímky dodala fotografka, jež zareagovala na výzvu Microsoftu. O tom, že má talent, není pochyb. Život v zahradě zachycuje detaily, které člověk běžně přehlédne.

Garden Life 2

Poněkud větší zvířata figurují na snímcích v African Wildlife. Divočina v Africe je zvlášť pro evropana z mírného podnebného pásu vděčným tématem. Nechybí nevinná stvoření ani dravé šelmy, žádající krev a syrové maso.

African Wildlife

Jestli rádi navštěvujete památky, bude se vám líbit zprostředkovaný výlet do Egypta. Kdybyste neměli čas a prostředky na cestování po této zemi, můžete se k pyramidám a chrámům vydat aspoň ve svém počítači skrze motiv Ancient Egypt.

Ancient Egypt

Do třetice tu máme pokračování. Za In Search of Incredible 2 stojí firmy Asus a Intel a podruhé vám ukáží místa, která vám zpomalí dech. A až spatříte horolezce, kterak riskují, zastaví se vám možná úplně. Na pozadí leží Alpy.

In Search of Incredible 2

Zdroj: Windows Experience Blog via Neowin

Nové motivy pro Windows: Halo 4, starověký Egypt nebo divoká Afrika
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář