Nové skříně Enermax Ostrog – elegance a dobrá výbava za rozumné peníze

0

Enermax představil novou skříň s názvem Ostrog, která nabízí za málo peněz slušnou výbavu. Rozměry této novinky jsou 480 × 460 × 200 mm, hmotnost bohužel výrobce neuvedl. Materiál, ze kterého je skříň vyrobena, je samozřejmě ocel.

Enermax Ostrog

Skříň bude nabízena ve dvou variantách, které se liší pouze barvou rámečku kolem předního krytu skříně. Na horní straně nalezneme ovládací panel, kde jsou mimo tlačítek power a reset  také konektory audio a čtyři konektory USB (jeden z nich je USB 3.0).

Interiér je stejně jako exteriér laděn do černé barvy. Je možné osadit základní desky formátu micro ATX a ATX. Maximální výška chladiče procesoru je 174 mm. Pro optické mechaniky jsou připraveny celkem čtyři 5,25″ pozice. Dva koše pro pevné disky pojmou celkem pět 3,5″ disků. Ke skříni je také přiložen adaptér pro osazení 2,5″ disků. Napájecí zdroj má své místo samozřejmě na dně skříně.

Enermax Ostrog černý Enermax Ostrog bílý Enermax Ostrog interiér Enermax Ostrog ovládací panel

Proudění vzduchu zajišťuje jeden 120mm ventilátor osazený vzadu. Další je možné osadit dopředu a do spodku skříně. Bočnice a strop nabízí dokonce dvě pozice pro ventilátory.

Cena této novinky je stanovena na 1 300 Kč, což ji předurčuje pro uživatele, kteří hledají za málo peněz hodně muziky.

 

Zdroj: Enermax

Nové skříně Enermax Ostrog – elegance a dobrá výbava za rozumné peníze

Ohodnoťte tento článek!