Nové tablety G Pad od LG budou útočit především nízkou cenou

0

LG rozšiřuje svou nabídku tabletů o dva nové modely G Pad. Menší, který má sedmipalcový IPS display a rozlišení 1280 x 800 px, přichází s čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon na frekvenci 1,2 GHz spolu s 1 GB RAM. 8GB interní pamět lze díky slotu pro microSD karty rozšířit až o dalších 32 GB. Fotky a videa lze snímat buď zepředu 1,3MP kamerou nebo zezadu o něco lepší 3MP kamerou. O výdrž se postará baterie s 4 000 mAh.

Větší desetipalcový sourozenec s ním sdílí většinu specifikací. Má však dvojnásobnou kapacitu baterie (8000 mAh), 16 GB interní paměti a lepší zadní kameru, která má tentokrát 5 Mpx. Navíc je ještě osazen dvěma reproduktory a kromě Wireless N a Bluetooth 4.0, které sdílí s menším modelem, nabízí ještě připojení přes GPS.

Oba tablety jsou navíc schopny využít funkce QPair 2.0. Pokud máte chytrý telefon alespoň s Androidem 4.1 (nebo novější), bude ho tento tablet schopen nahradit například v posílání zpráv nebo telefonování. Díky další funkci QuickRemote můžete tablet využít dokonce jako ovladač televize, přehrávačů a jiných přidružených zařízení.

Ceny tabletů G Pad se budou pohybovat mezi 3000 až 5000 Kč.

Zdroj: Tom’s Hardware, NextPowerUp

Ohodnoťte tento článek!