Novinka: extrémně levná Office 2010 pro vysokoškoláky

0

Studujete na vysoké škole? Potřebujete ke svému životu funkční kancelářskou sadu, avšak štvaly vás vysoké ceny? Microsoft se vytasil s nabídkou, která vyhlíží opravdu lákavě. Sada Microsoft Office 2010 pro vysokoškoláky se v průběhu tohoto měsíce objeví na pultech obchodů a vás jistě zajímá, proč byste o ni měli alespoň pohledem zavadit. Důvod se najde, v tomto případě docela pádný. Jakožto studenti či vyučující na vysoké škole oceníte, že nová Office obsáhnou stejné funkce a aplikace jako edice Professional, avšak za výrazně nižší cenu.

Počítejte s tím, že za Office 2010 pro vysokoškoláky dáte zhruba 2300 Kč včetně daně. Bude tak levnější než aktuální edice pro studenty a domácnosti, která se běžně prodává o několik stovek dráž. Funkcí bude mít přitom víc. Na největší rozdíl ovšem narazíte, pokud se podíváte, za kolik se prodávají Office 2010 Professional. Běžná krabicová varianta vás vyjde i na čtrnáct tisíc. Pokusme se shrnout pozitivní vlastnosti nového produktu:

  • Licence je přenositelná na nová zařízení,
  • umožňuje instalaci až na dva počítače zároveň,
  • pro nekomerční účely ji lze používat i po absolvování či opuštění školy,
  • sada bude obsahovat aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access,
  • prodejní cena přesáhne pouhé dva tisíce, ačkoli se verze Professional běžně prodává o mnoho tisíc dráž.

Redmodský gigant si samozřejmě bude muset ověřit, že jste skutečně vyučující, případně student vysoké školy, univerzity nebo nástavby vyšší odborné školy, zapsaný na denní a dálkové studium.

Po zakoupení budete muset navštívit www.office.com/verify a svou totožnost ověřit. Budete muset zadat PIN obsažený v krabici produktu, přihlásit se skrze Live ID a posléze si buď popovídáte s operátorem, nebo zadáte svůj školní e-mail či číslo studentské karty ISIC. Krkolomný proces ale bude stát za to. Podmínky pod čarou vám zakazují nákup Office 2010 pro vysokoškoláky častěji než jednou za rok. Více informací naleznete na webu Microsoftu.

Do konce měsíce platí původní slevová nabídka na webu www.isicpoint.cz. Středoškoláci si budou muset nadále vystačit s oemezenější variantou Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti, viz výše.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka: extrémně levná Office 2010 pro vysokoškoláky

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář