Novinky: Maxthon 4.2, SiSoftware Sandra 2014, Vuze 5.2 a další

0

Maxthon 4.2 CZ

Takzvaný cloudový prohlížeč Maxthon, co je vlastně jen normální, ale nadstandardně vybavený internetový prohlížeč, povýšil. Vývojáři slibují optimalizované načítání stránek, které by tím pádem mělo být rychlejší. Kromě motoru si užijete také naleštěných povrchových udělátek. Maxthon podporuje rychlé seznamy úloh. Ty nám přinesla Windows 7 společně s předělaným hlavním panelem. Podobně si již rozumí s knihovnami v Sedmičkách. Nabídne je při ukládání stahovaného souboru. Vaše oko potěší animace panelu na pozadí.

Maxthon 4.2

Vuze 5.2 CZ

Progresivní vývoj klienta pro výměnnou síť BitTorrent poskočil kupředu, takže můžeme opět bouchat šampaňské. Vuze pokračuje ve věcech, které započal inovovat dříve. Správa torrentů je teď opět jednoduší, protože autoři štítky obarvili. To vede ke rychlejší identifikaci položek. U štítku nově nastavíte, aby se multimediální obsah automaticky nepřeváděl do formátu vhodného pro vaše zařízení. Dokončené torrenty se po stažení mohou automaticky přesunout do vybrané složky. Do hry vstupuje i prioritizace položek ke stažení.

Vuze 5.2

LibreOffice 4.2 beta CZ

Multiplatformní kancelářský software, který platí za více než duchovního nástupce OpenOffice, projda několika úpravami zevnějšku. Což se mu nestává tak často. Přivítá vás předělaný úvodní dialog, pomocí kterého buď vytváříte prázdné dokumenty, nebo otevřete existující. Pamatujete si postranní panel s nástroji, který již standardně obsahuje OpenOffice? LibreOffice ho měl experimentálně. Dědictví balíku Lotus Symphony je nyní standardně zapnuté v Impressu. Vývojáři též opravili přes 1 100 chyb.

LibreOffice 4.2 beta

Comodo Internet Security 6.3 (build 302093) CZ

Poslední řada komplexního balíku zabezpečení počítače od Comoda tu s námi je již zhruba dva měsíce. Vývojáři ale od té doby neustále napravují chyby, na které se během testování nepřišlo. Překvapivě mnoho problémů se objevilo v souvislosti s instalačním programem. Někdy se objevovala „chyba hardwaru“, jindy se po změně konfigurace nezobrazilo tlačítko pro restart počítače. Nebo se program nespustil, když jste z Windows 8 migrovali na Windows 8.1. Zbavili jsme se i pár modrých obrazovek smrti a jiných pádů.

Tento instalační program obsahoval několik chyb

SiSoftware Sandra 2014 EN

Pro každého nadšence, který rád rozebírá různé počítačové konfigurace a přemýšlí, jak efektivně zvýšit výkon, představuje Sandra synonymum pro seznamování se s počítačem. Zbrusu nová řada již plně podporuje Windows 8.1 a s tím přichází i upravený obleček, aby program lépe zapadl do plochého prostředí. Chtělo by to ale ještě ploché ikony. Jinak ale můžete tradičně čekat nové benchmarky. Některé otestují paměti, jiné procesor nebo dokonce kompletní výkon vašeho stroje. Verze Lite je zdarma.

SiSoftware Sandra 2014

Unchecky 0.1.3 EN

Lepší mít v počítači jeden malý nenápadný program, než nedůvěryhodné softwary a adware, že? Myšlenku Unchecky musíte ocenit. Tento nástroj hlídá instalace. Stále častěji se stává, že autor za vidinou výdělku přidá ke svému programu ještě jiný. Někdy se bavíme o Chromu, jindy je situace horší, protože se ve vašem počítači zabydlí lišty pro prohlížeče a vyloženě neužitečné aplikace, které akorát slídí na vašem disku. Unchecky tyto volby při instalaci zruší, takže nemusíte sami sobě hlídat záda.

Unchecky 0.1.3

Další důležité novinky:

Ohodnoťte tento článek!