Novinky u Arctic Cooling

0

Server VR-Zone přinesl fotky připravovaných chladičů Arctic Cooling. Chladiče budou k dostání v průbehu měsíce května.

Accelero Extreme 9800

Už název tohoto monstra značí, že spolehlivě uchladí i výkonnou kartu GeForce 9800 GTX. Nástupce populárních Accelero obsahuje pět heatpipe trubiček, 107 žeber a tři 80mm PWM ventilátory, které se budou starat o tichý chod. Monstrum je 26 cm dlouhé, hmotnost 560 g a zvládne uchladit až 240W kartu.

Accelero Twin Turbo

Menší sourozenec modelu nahoře budou obsahovat pouze dva 80mm ventilátory, čtyři heapipe a 30 žeber. Také se samozřejmě zkrátila délka na 21 cm, hmotnost byla snížena na 350 g. Zvládne uchladit ATI Radeon X1300 až HD 3870 mimo žrouty HD 2900. GeForce uchladí všechny od starých 6600 až po 8800 GTS včetně nového mainstreamu 9600 GT.

Freeze 7 LP

Tento prcek uchladí méně náročné procesory Intelu. Primárně je určen do HTPC a jiným malých skříní, se kterýma mají klasické věžovité chladiče problémy. O chlazení se postará 80mm ventilátor foukající na 40 hliníkových žeber a 2 heatpipe.

Arctic RC

Tento hřeben můžete nasadit na moderní DDR2 i DDR3 paměti a získat tak nízké teploty při vysokém přetaktování. O odvod tepla se postará teplovodivá páska, která přilne k paměťovým čipům.

Podivnost na závěr

Je to pták. Ne, je to letadlo. Ne, je to Artic Fly. Těžko říct, jestli je to pozdní aprílový žert, ale AC zřejmě chystá letadlo na dálkové ovládání. Bližší informace nejsou známy, jen to, že novinka budou dostupná v červnu za cenu 24,95 Euro. Reálná fotka by budila větší důveru, než tenhle render. Uvidíme, jak to s Arctic Fly dopadne.

Zdroj: VR-Zone, Arctic Cooling

 

Novinky u Arctic Cooling

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte