Novinky v Office pro Android: spolupráce více lidí a automatické ukládání

0

Microsoft před několika dny zaktualizoval hlavní aplikace z rodiny Office pro Android. Novinky jsou z části zcela shodné u všech tří nástrojů. Jak Word, tak Excel a PowerPoint nově automaticky ihned ukládají rozdělanou práci. Funkci lze vypnout, standardně to ale funguje podobně jako v Dokumentech Google, kde se o ukládání také nestaráte, neboť se to děje zcela automaticky a neustále. A je to pohodlné.

Druhým shodným bodem je pak dostupnost historie verzí dokumentu, tabulky nebo prezentace. I na svém dotykovém zařízení se tak podíváte, jak se dokument od minule změnil, případně se ke starší verzi rovnou vrátíte. Word dále přináší kolaboraci více lidí na jednom dokumentu v reálném čase, Excel vám usnadní vyplnění více buněk rozšířením obsahu z jiných buněk, pokud ovšem popisu správně rozumím.

PowerPoint podobně jako Word přidává spolupráci více lidí v reálném čase, k tomu umožňuje fotit okolí, aniž byste museli přecházet do jiného nástroje. Pomůže vám také s návrhem snímků na základě vloženého obrázku. Více o funkci budeme vědět, až si novinky vyzkoušíme.

via Android Police

Ohodnoťte tento článek!