Nový Acer Liquid Gallant Duo s podporou dvou SIM karet a Androidem 4.0 ICS

0

Společnost Acer na trh uvedla již několik zařízení s Windows Phone či Androidem, ale žádný se nezařadil na přední příčky v popularitě u koncových zákazníků. Nyní se nás chystá strhnout svojí novinkou nazvanou Liquid Gallant Duo.

Slovo Duo v názvu napovídá, že smartphone bude podporovat dvě SIM karty zároveň. Telefon je vybaven dvoujádrovým procesorem MTK 6575 taktovaným na 1 GHz, ten byl speciálně navržen jako levné řešení pro výrobce telefonů, kteří chtějí vstoupit na trh s low-end přístrojem. Procesor je doplněn 1 GB paměti RAM. Přední straně telefonu vévodí qHD kapacitní  4,3″ displej s rozlišením 540 × 960 pixelů, tedy stejnou hodnotou jako nabízí iPhone 4 a 4S. 4 GB vnitřní paměti telefonu, lze rozšířit pomocí microSD karet až na 32 GB. Na zadní straně tradičně nalezneme 5MPx fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem. O přední kameře zatím nejsou žádné zmínky. Zdroj energie zajišťuje baterie o kapacitě 1500 mAh. Rozměry telefonu jsou 129 × 65,9 × 9,9 mm o celkové váze 145 g. Vše poběží na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

V současné době je Acer Liquid Gallant Duo v předprodeji za 190 euro přes britský internetový portál eXpansys v bílé a černé barvě. Datum vydání je stanoveno na  8. srpna 2012 a poté by měl být prodej rozšířen do celého světa.

Zdroj: Softpedia, MoDaCo

 

Ohodnoťte tento článek!