Nový Defraggler: nově defragmentace více disků najednou

0

Systémové nástroje od společnosti Piriform patří mezi uživateli velmi oblíbené především díky výborné spolehlivosti, funkcím, snadnému ovládání. Do portfolia patří také aplikace na defragmentaci disků Defraggler.

Jednou z poměrně zásadních nevýhod byla doposud nemožnost v grafickém rozhraní naplánovat defragmentaci více než jednoho disku nebo oddílu. Uživatel tak musel počkat, než se dokončí defragmentace jednoho a teprve poté ručně spustit další.

Nová verze 1.19 tento problém řeší: přidržením klávesy Ctrl vyberete více disků najednou a Defraggler je automaticky, jeden po druhém, defragmentuje bez nutnosti dalšího zásahu. Mezi další novinky patří možnost vypnutí cache pro analýzu disku a snížení využití paměti, zlepšení podpory Windows 7 a algoritmu pro rychlou defragmentaci a řada dalších oprav a drobných vylepšení.

Defraggler 1.19 stahujte z oficiálních stránek.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. na druhé pak přehled běžících procesů

    Buď je v programu chyba, nebo záložka má jiný účel. Běhá mi tam proces chrome.exe. Podle PID není zaručeně spuštěn. V File Details je také a u toho info, že má něco nasysleno v paměti. Řekl bych že to je seznam procesů (aktivních i neaktivních), které jsou obsaženy v paměti.