Unikly instalační programy k betaverzi a stabilnímu vydání nového Edge

Neoficiálně si už můžete vyzkoušet betaverzi nového Edge. Unikl také instalační program pro stabilní vydání prohlížeče, ten však zatím není funkční.

1
Edge beta
Edge beta

V první polovině dubna Microsoft oficiálně zahájil testování prohlížeče, který je založený na Chromiu, ale nese stejný název jako prohlížeč, který je od prvopočátku součástí Windows 10. Testování „Chredge“ či „Edgia“ bylo postupně doplněno o 32bitové varianty. Dočkali se také ti, kteří používají macOS.

Po několika měsících bychom ale oprávněně očekávali posun k cílové pásce, protože Edge je nadále oficiálně dostupný pouze v kanálech Dev a Canary. Platí to zvlášť v situaci, kdy má nový Edge vyjít i pro Windows 7, jemuž podpora oficiálně končí v lednu. Aktuálně nám chybí betaverze a pak samozřejmě stabilní vydání.

Možná už jsme k onomu posunu blízko, možná to nic neznamená. WalkingCat na svém Twitteru ale zveřejnila odkazy ke stažení příslušných instalačních souborů pro Windows. V tuto chvíli platí, že stabilní verzi instalační program nestáhne, zato betu ano. Jedná se o verzi 76.0.182.19, a pokud jste se dříve seznámili s Edgem Dev či Canary, nic vás v prohlížeči nepřekvapí. Jen by měl být lépe odladěný.

Zdroj: WalkingCat na Twitteru

Unikly instalační programy k betaverzi a stabilnímu vydání nového Edge
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

1 komentář