Nový Firefox 25 nesdílí lištu pro hledání textu na stránce mezi panely

0

Přesně jako hodinky, tak šlape stroj s mnoha ozubenými kolečky, jenž si říká Mozilla. Na nový Firefox můžete aktualizovat od včerejšího večera. Co nám pětadvacátá řada přinesla? Technologie Web Audio API podle všeho představuje důležité vylepšení pro přehrávání zvuků na webu. Prohlížeč tak podporuje mnohé efekty, např. ozvěnu. Směřujeme za bohatším zážitkem, zvuková stránka je ostatně neméně důležitá ve srovnání s grafickou presentací.

Uvedené vylepšení ocení také autoři her, neboť audio byla jednou z posledních věcí, aby se hry daly vážně provozovat v prohlížeči bez zásuvných modulů. Vyzkoušet ostatně můžete jednu ze starších demoverzí – Citadel od Epicu. Firefox 25 dále nesdílí lištu pro hledání textu na stránce mezi panely. Nepřekáží proto na webech, kde jste ji nevyvolali.

 

Nepoužili jste ohnivou lišku celé měsíce, ale máte ji stále nainstalovanou? Když se do ní teď vrátíte, nabídne vám reset uživatelského profilu. Základní data ale zůstanou zachována. To je právě i druhá novinka. Když prohlížeč obnovíte, údaje o prohlížení proces neodstraní. Vývojáři tradičně implementovali pár nových webových technologických novinek a opravili nějaké chyby.

Včetně problému s mizejícími miniaturami v prázdném panelu. Na tomto vydání se podílelo 39 zcela nových dobrovolníků a svůj první příspěvek do zdrojového kódu dodalo 51 vývojářů.

Zdroj: Firefox Notes | The Mozilla Blog | about:community

Ohodnoťte tento článek!