Nový Google Play: webové rozhraní v plochém stylu, líbí se vám?

0

Pokud máte v prohlížeči na liště záložek stále Android Market (https://market.android.com/store), který se vám přesměrovával na novější adresu Google Play, tak to už nefunguje. Google aktualizoval rozhraní svého obchodu s aplikacemi pro Android. Adresa je sice pořád stejná, ale přesměrování již nefunguje.

Google Play: https://play.google.com/store


 

Nové rozhraní Google Play pokračuje ve flat designu, který už má Google+, Google Music i Google Maps. V některých prohlížečích se však objevují problémy s diakritikou a celé prostředí je mixem angličtiny a češtiny. Google mám nastaven v angličtině, ale některé služby to zjevně plně nechápou. Zobrazovaný text v boxech je navíc neúplný a useknutý v nevhodném místě. Aplikace třeba stojí „86,5 K“, opět jak v kterém prohlížeči.


 

Pro alespoň 99% funkčnost je však potřeba používat výhradně Google Chrome a nesnažit se mít anglické rozhraní pro český účet. Tohle se Googlu poslední dobou moc nedaří a obrázky jsou celkem výmluvné.

Líbí se vám nové rozhraní Google Play, nebo říkáte „zlatej Android Market“? A co vás od Googlu naposledy opravdu potěšilo? Dejte nám vědět v diskuzi.

 

 

Ohodnoťte tento článek!