Nový Google Search v App Store: takhle má vypadat vyhledávač

0

Kdo by čekal, že Google se bude s mobilními aplikacemi mazlit především na svém Androidu, ten se plete. Včera totiž uvedl novou aplikaci Google Search 0.8.6023 pro iOS, která tu androidí překonává v mnoha ohledech. Je přehlednější, lépe vypadá – až si řeknete, proč už takhle na mobilu nehledáte dávno.

Přední obrazovka vypadá tradičně. Zkuste ale na vrchni straně obrazovky máznout prstem směrem dolů a zpřístupníte nastavení a přihlašování. Táhnutím zleva doprava zase vyskočí nabídky filtrů, upřesnění výsledků roztříděných do kategorií (mapy, obrázky, videa, blogy…).

Hledat můžete nejen psaním (s našeptávačem), ale zadat můžete hlasový dotaz, případně přes ikonku foťáku využít objektiv a vizuální hledač Goggles. Ve spodní části ještě najdete tlačítko, které vás přesune do jiných služeb Googlu: Gmail, Mapy…

Google Search prohledává i kontakty v telefonu, pamatuje si historii hledání a při zadávání adresy také používá našeptávač, takže poradí stránky, které jste už jednou navštívili.

Stahovat můžete z App Store. Podporován je iOS 3.0 a novější pro iPhone, iPody Touch i iPady.

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Oč těm ochráncům zábavního průmyslu vlastně jde? Chtějí vydělávat na pokutách? 😀
  Soudí se s vyhledávači torrentů, když se svět warezu přesunul spíše k filehostingům.

  Osobně se snažím nedělat to co si ostatní nepřejí. Když ochránci práv nechtějí abych se na jejich filmy koukal, tak se dívat nebudu, ale prachy ze me nevyrazej tak jako tak 😀

  Hudbu můžu poslouchat i se svolením autorů bezplatně a někeré filmy také, doufám že bude přibývat více obsahu kde není nutné platit (ideální dobrovolné platby přímo na kounta autorů).

   

       volani.webnode.cz