Nový hráč na poli chladičů

0

Gelid Solutions je nově vzniklou společností se sídlem v Hong Kongu, kterou založil jeden z vlastníků oblíbeného švýcarského Arctic Coolingu. Doufejme, že kromě financí si odnesl i část svého know-how: konkurence není nikdy dost a tahle konkurence vypadá náramně dobře. Považte sami: Gelid Solutions by se rád zaměřoval na tvorbu kvalitních a tichých chladičů, a má již i u nás skladem dostupný produkt!

Gelid Silent Spirit

Gelid Silent Spirit, toť název zajímavého chladiče výše. Jedná se o mainstreamový produkt pro všechny patice (krom nové LGA 1366) se čtyřmi heat-pipe trubicemi a hliníkovými žebry. 92mm ventilátor je uložen na pasivu tak, aby jeho gumové držáky účinně tlumily vibrace. Optimalizovaný tvar lopatek a hydrodynamické ložisko pro dlouhou životnost (více než 50 000 hodin) spolu s inteligentní Gelid PWM regulací jsou již jen třešničky na dortu, které potěší.

Cena chladiče je bezmála 600 Kč včetně DPH a naleznete jej zatím výhradně v e-shopu společnosti Bostar. Na závěr mohu snad přislíbit jeho recenzi zde na ExtraHardware, o chladič bylo zažádáno. 

Zdroj: tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!