Nový iPad 3 by měl nabídnout 8Mpx fotoaparát

0

Čím více se blíží oficiální představení nejnovější verze tabletu od Applu, tím více informací uniká na povrch. Některé jsou pravé, ale většina z nich nemá s pravdou nic společného. Jak je to tentokrát?

Nejnovější spekulace se týká použitého fotoaparátu. Ten by prý měl pořizovat obrázky s 8Mpx rozlišením. To je osminásobný pokrok od minulého iPadu 2 (první iPad fotoaparát neměl vůbec). Čočka fotoaparátu by tak mohla být na chlup stejná, jako ta, která je použita v iPhonu 4S.

iPad 3

Tato informace unikla krátce po tom, co se k redaktorům serveru MacRumors prý dostal zmiňovaný iPad 3 a podařilo se jim zjistit rozlišení displeje 2048 × 1536 pixelů. Žádnou z uvedených informací si ale nemůžeme být jisti až do oficiálního představení (jehož datum se zatím také přesně neví).

Zdroj: Slashgear

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. „náklady na natočení filmu Avatar údajně přesáhly 235 milionů dolarů“

    nataceni a uvedeni do kin spolecne s obri reklamni masazi jsou dva rozdilne pojmy, nataceni az tak „nakladne“ nebylo, stejne jako odmeny hercu ktere jsou u blockbusteru z velke casti tvorene % odmenou ze zisku danych produkci na danem filmu, to co je nejnakladnejsi je marketing, reklamni masaz kterou jsme zrovna u avatara mohli sledovat temer na kazdem kroku jiz par mesicu pred premierou, vcetne toho dlouheho traileru prez 15 minut delky co se poustel v Imaxu

    podle jistych spolecnosti ktere tyto udaje sleduji mela stat reklamna pred uvedenim Avatara neco mezi $150-180milionu celosvetove