Nový prvek do řady Thermaltake Element

0

Thermaltake Element není v oblasti počítačových skříní nové jméno – pro představu stačí toto klíčové slovo zadat do políčka hledání. Nový Element V je zatím největší skříň z této řady. Jedná se o full tower s pěti externími 5,25″ pozicemi a šesti pozicemi pro pevné disky, jeho rozměry (v × š × h) jsou 532 × 220 × 537 mm a hmotnost úctyhodných 14,37 kilogramů.

         

Element V má z výroby vyvrtané díry pro hadičky vodního chlazení, pokud chcete ale zůstat věrni vzduchu, je skříň už z výroby osazena pěti větráky. Dva 120milimetrové jsou vepředu, jeden vzadu, v horním plechu je jeden 200mm „Colorshift“ (s možností změny barvy podsvícení či jiných efektů se třemi barvami naráz), v bočnici pod malým okénkem další Colorshift, tentokrát s průměrem 230 mm.

Na červeně lemovaném panelu na horní straně skříně naleznete tlačítka power a reset čtyři USB porty, jeden eSATA port a 3,5mm jack pro sluchátka. Otočný knoflík zřejmě slouží pro ovládání barevných efektů větráků.

Zdroj je ve skříni uložen dole, aby jej neobtěžoval stoupající teplý vzduch od komponent na základní desce.

Nakonec nám tradičně zbyla informace o ceně. Thermaltake Element V by se měl již brzy začít prodávat za 139 euro, což v přepočtu činí kolem 3700 Kč.

Zdroj: TechConnect Magazine 

Ohodnoťte tento článek!