Nový Toughbook: diagnostik pro výrobce automobilů

0

V nedávné době jsme v této novince informovali o produktu Panasonic Toughbook CF-C1. Nyní Panasonic odhalil podrobnosti o novém diagnostickém tabletu, který je určen především pro automobilový průmysl.

Tablet byl navržen tak, aby odolával drsným podmínkám v dílnách či ve venkovním prostředí. Přístroj je vybavený 13.3″ HD LED dotykovým displejem, disponuje procesory Intel Core i5, použitým operačním systémem je Windows 7 Professional.

O konektivitu se starají různé konfigurovatelné porty, můžeme zde nalézt například sériové rozhraní, druhý LAN port nebo USB konektory. Bezdrátová konektivita je zajištěna díky Wi-Fi, Bluetooth+EDR nebo pomocí volitelného 3G modemu či GPS.

Panasonic Toughbook

Co se týká bezpečnosti, tablet je opatřen technologiemi TMP, AMT, vPro, zámkem Kensington či čtečkou otisku prstů. Součástí tabletu je rovněž přední a zadní webová kamera ve vysokém rozlišení pro snímání diagnostické dokumentace.

Diagnostický tablet Toughbook bude k dispozici od prosince roku 2011. Je vhodný zejména pro diagnostiku automobilů nebo průmyslových a důlních strojů.

Panasonic Toughbook

Zdroj: TZ Panasonic

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. původně jsem chtěl herní MSI,ale nakonec jdu do pc a to GIGABYTE GTX 560 SOC
  Noctua NH-C14
  Samsung SH-S223C, černá, Bulk
  Kingston HyperX Genesis Grey 8GB (2x4GB) DDR3 1600
  WD Caviar Black EX – 750GB
  Intel Core i7-2600K
  Fractal Design DEFINE R3, černá
  Asus P8P67 LE (rev 3.0) – Intel P67
  Enermax NAXN 600W
  Microsoft Windows 7 Home Premium CZ 64bit OEM
  Microsoft Sidewinder X4, USB, CZ (Retail)
  Samsung SyncMaster B2230H – LCD monitor 22″
  Logitech Performance Mouse MX