Nový WD My Passport For Mac nabízí vyšší kapacitu a USB 3.0

0

Externí pevný disk My Passport® for Mac poskytuje bezpečí pro data a jistotu pro uživatele, kteří si nosí svůj cenný digitální obsah s sebou.

Společnost WD®, dceřiná firma Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), oznámila, že rozšířila svoji řadu přenosných disků My Passport® for Mac o rozhraní USB 3.0

a zvýšila jejich kapacitu až na 2 TB. Disky My Passport for Mac jsou populární mezi studenty a dalšími uživateli počítačů Mac, kteří často přenášejí svá digitální data. Tento externí disk přináší nové rozhraní USB 3.0, což umožňuje využívat výhody tohoto rychlejšího a výhodnějšího rozhraní ve spojení s počítači MacBook® nebo MacBook Air®  , které již toto rozhraní používají.

Disk si zachovává elegantní a štíhlý vzhled a je stále více oblíbený mezi uživateli a profesionály, kteří staví bezpečnost svých dat na seznam požadavků kladených na přenosné disky. Proto My Passport for Mac umožňuje ochranu heslem a hardwarové šifrování pro ochranu a zabezpečení obsahu disku před neoprávněným přístupem. Disky My Passport for Mac jsou zcela kompatibilní s aplikací Apple Time Machine pro snadné zálohování a archivaci.

“Dnešní uživatelé, kteří jsou neustále v pohybu a chtějí být mobilní, hledají rychlý, bezpečný, kompaktní a spolehlivý způsob, jak přenášet data a mít k nim přístup,” vysvětluje Ralf San Jose, ředitel produktového marketing WD a dodává: “My Passport for Mac s rozhraním USB 3.0 přináší výhody rychlého připojení USB a zahrnuje bezpečnostní prvky, které uživatelé potřebují, když se pohybují se svými daty mimo domov. Všechny tyto benefity včetně nepřekonatelné kapacity 2 TB poskytují perfektní řešení pro náročné zákazníky z řad uživatelů počítačů Mac.”

Disky My Passport for Mac zůstávají oblíbenými mezi uživateli počítačů Mac, kteří do své činnosti zahrnují časté cestování, či outdoorové aktivity. Pro tyto případy je určeno ochranné pouzdro WD Nomad[1], které bezpečně disk (u nižších kapacit) ochrání před škrábanci, prachem, vlhkostí a nenadálými otřesy.

Cena a dostupnost

My Passport for Mac přichází s omezenou 3letou zárukou a je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů. Kapacity jsou od 500 GB přes 1 TB až k 2 TB. Cena za 2 TB disk je 279 EUR.

 

WD My Passport for Mac

WD My Passport for Mac

 

WD My Passport for Mac

O společnosti WD

Společnost WD je ve svém oboru inovátorem s dlouhodobým vedoucím postavením. Firma, která udává tempo technologiím pro ukládání dat, produkuje spolehlivé, vysoce výkonné pevné disky i disky SSD. Tyto disky jsou používány OEM partnery a systémovými integrátory v jejich stolních i přenosných počítačích, podnikových stanicích, vestavěných systémech a aplikacích spotřební elektroniky. Společnost produkuje také své vlastní produkty pro ukládání dat.

Špičková zařízení a systémy WD pro ukládání dat, síťové produkty, multimediální přehrávače a softwarová řešení napomáhají lidem na celém světě snadno zálohovat, ukládat, chránit a sdílet data a přehrávat je na mnoha zařízeních. Společnost WD byla založena v roce 1970. Ústředí je ve městě Irvine, v Kalifornii. Další informace naleznete www.wd.com.

Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC),, Irvine, Calif., je globální poskytovatel produktů a služeb, které umožňují lidem vytvářet, spravovat, využívat, přehrávat a chránit digitální obsah. Její dceřiné společnosti navrhují a vyrábějí zařízení na ukládání dat, síťová zařízení a produkty pro domácí zábavu pod značkami WD, HGST a G-Technology.

Pro celou řadu finančních a investorských informací můžete navštívit investorskou sekci webových stránek www.westerndigital.com

 


[1] Pouzdro WD Nomad není vhodné pro My Passport for Mac 2 TB. Ostatní kapacity mohou toto pouzdro používat.

Ohodnoťte tento článek!