Nový Windows 7 na torrentech. Zase.

0

Nejdříve to byla pre-beta. Poté samotná veřejná betaverze (sestavení 7000), ještě před oficiálním datem vydání (10. leden) a nyní, o 22 sestavení starší verze, rozšiřuje rodinu ISO obrazů s místem trvalého pobytu: Výměnné sítě. Časové razítko napoví, že toto sestavení pochází z 15. ledna, 14 dnů před sestavením 7032, jehož screenshoty jsme vám nedávno přinesli.

Kromě softwarových pirátů se činí i autoři. Sestavení obdrželo Release Candidate verzi Internet Exploreru 8 a vylepšení ve výkonu. Některé totiž benchmarky běžely o něco málo lépe, než s předchozí betaverzí, nemluvě o Windows Vista, která si z testu odnesla ocenění „šnek roku“. Grafy a pár obrázků ze systému naleznete na webu Xtreview.com.

Než se pustíte do hledání té nejčerstvější verze na sítích jako The Pirate Bay, uvědomte si zjevnou nelegálnost takového počínání. Zůstává jen na vás, jak čisté zůstane vaše svědomí.

Zdroj: CNET

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Faktem je, že nad MinWin by se něco takového dalo zřejmě bez problémů postavit. Otázkou však je, zda bude Windows 7 upraven pro běh na jiných architekturách, než je x86 (x86-64). Pokud ne, tak asi nelze očekávat rozšíření na mobilní segment. Nebo, že by se Atom tlačil už i do mobilů :). Každopádně na MinWin se v novém systému těším asi nejvíe a považuji jej do budoucna za krok správným směrem.

    Přemysl „Mr.Gentleman“ Vavroušek aka DJ.Snail

  2. Mal som Windows Mobile v telefone Samsung OMNIA a bola to hotová katastrofa v ovladaní a ucelnosti !!!
    Hociake bezne rozhranie-system ponukany bezne v mobiloch je lepsí ako Windows Mobile.
    Na Windows Mobile sa moze tesit len ten kto nema s tym skusenost a podlahne reklame ake je to uzasne mat system win. v mobile.

    A o realnej konkurencii voci iPhonu moze Microsoft len zbozne snívat.