Nový Windows Live Hotmail pro všechny

0

Microsoft se vyzbrojil proti Gmailu a všem uživatelům aktualizoval pošťáka Hotmail. Přepracovaný design je přehlednější a líbivější, ale Redmondští útočí i novými funkcemi a propojením se sociálními sítěmi. Třešničkou na dortu jsou 10 GB přílohy v jednom e-mailu.

V těchto chvílích už by všichni uživatelé redmontského pošťáka měli vidět nový vzhled celého rozhraní. Microsoft tvrdí, že na redesignu dělali dlouho a aktuální podoba má vyhovovat dnešním podmínkám. I když se dnes posílá více e-mailů, nejedná se o hlavní komunikační platformu. Spíš jen místo, které sbírá registrační údaje a kam chodí notifikace z ostatních služeb (prý 20 % dnešních e-mailů). K tomu připočtěte spam, reklamní zprávy a na důležité e-maily vašich kontaktů zbude jen pár procent schránky. Takový digitální mišmaš si žádá pokročilé možnosti třídění, ale při zachování jednoduchého ovládání.

Pokračování na Cnews.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Dobrá věc, i když pro Firefox je myslím lepší add-on Ghostery.. obsáhlá databáze „sběračů“ vč. Google Analtycs samozřejmě a pokud chcete tak upozorní taky, tedy ne tak agresivně jako tenhle doplněk.. Každopádně vše co ukáže běžnému uživateli jak moc nás Google aspol. sledují a ev. i tomu zamezí je myslím vítané..