Nový Xbox 360 již v prodeji za doporučených 6990 Kč

0

V Česku se dnes začal prodávat nový Xbox 360 Slim, překvapení letošního veletrhu E3. Změnil se design i výbava oproti dřívějším modelům Arcade nebo Elite. Slim je menší, tišší a s nižší spotřebou díky lepším výrobním postupům komponent. Navrch ještě dostanete 250GB disk a integrovanou Wi-Fi síť.

Konzole má pět USB vstupů a jeden zvláštní pro chystané ovládání Kinect, které se na našem trhu objeví v listopadu. Zároveň s tím vyjde i 15 her kompatibilních s Kinectem.

zdroj: Engadget

Cena nového Xboxu je stanovena na 6990 Kč, tedy stejně jako u předchozího top modelu Elite. Microsoft doporučuje si konzoli předobjednat v e-shopu, očekává se totiž velký zájem, který obchody nemusí stačit uspokojovat.

Podle Zboží.cz se „černý Slimák“ prodává nejlevněji od 6528 Kč, ale ve většině obchodů jej ještě nemají skladem.

Zdroj: Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Neviem, ci je prave toto krok spravnym smerom.

    Teraz mame problem “ako definovat klucove slova aby google nasiel to, co potrebujeme” (teda ako sa zbavit balastu, reklamnych odkazov a vselijakych hluposti, ktore su za uplatu “podstrcene” dopredu).

    V buducnosti budeme riesit ovela zlozitejsi problem: “ako nadefinovat dotaz, aby aj algoritmus google pochopil co vlastne chceme najst…”. Teda clovek bude musiet najprv pochopit logiku “uvazovania” google algoritmov, aby mohol najst to, co hlada on a nie to, co si google mysli ze uzivatel hlada.

    Vidim to tak, ze vzniknu konzultacne firmy, ktore budu usporiadavat kurzy “ako vyhladavat v google to, co chcete vy” a budu sa tym celkom slusne zivit.