Nový Xbox bude vyžadovat neustálé připojení, fanoušek jej proto rozbil

0

Microsoft připravuje novou verzi konzole Xbox pod kódovým jménem Durango, jehož součástí bude Kinect a která bude zřejmě vyžadovat neustálé připojení k internetu. Nepřímo to potvrdil i kreativní ředitel Microsoftu Adam Orth. Bez internetu nepůjde spustit žádné hry a pokud dojde k výpadku během hry, do tří minut už hrát nepůjde. Internetové připojení je sice standardem, jenže jeho občasné výpadky taktéž.

Celé to naštvalo fanouška Xboxu Francise (na Youtube pod přezdívkou boogie2988), který bere svou konzoli až příliš vážně a chystané změny se jej dotkly. Demonstrativně proto rozbil svůj Xbox sekerou. Pokud se však podíváte na jeho další videa, lze se pouze pousmát. Chystané změny Microsoftu, pokud jsou pravdivé, však už tolik ke smíchu nejsou.

Microsoft následně označil spekulace o vyžadovaném připojení za klepy, zřejmě ještě není finálně rozhodnuto. Ovšem jednání Adama Ortha, který se na Twitteru začal s fanoušky dokonce hádat, je velmi neprofesionální.

 

Celé to vypadá, že Microsoft sice podmínku neustálého připojení pro Xbox možná chystá, ale jedná diplomaticky a nechce hráče příliš naštvat. Adam Orth je ale přesvědčen o správnosti podmínky a bije se za ni. Viz jeho následující tweet.

Snad to dopadne pro hráče dobře, Adam se uklidní, Microsoft se vydá správnou cestou a my se budeme dál bavit Francisovými videi.

 

zdroje: Neogaf, Technobuffalo

Nový Xbox bude vyžadovat neustálé připojení, fanoušek jej proto rozbil

Ohodnoťte tento článek!