Nuance Dragon naučí iPhony poslouchat česky – hlas převede na text

0

Společnost Nuance Communications, která je známá svou klávesnicí Swype, přichází do České republiky s novými technologiemi pro rozpoznávání a přepis řeči. Aplikace Nuance Dragon Dictation a Dragon Search jsou k dostání ve 29 zemích světa a nyní jsou lokalizovány pro český trh.

Prostřednictvím aplikací mohou uživatelé snadno a rychle diktovat textové zprávy, e-maily, aktualizovat statusy na sociálních sítích či vyhledávat hlasem na internetu. Ovládání telefonu hlasem je takto pětkrát rychlejší než psaní,“ řekl Martin Veselka, regionální manažer společnosti Nuance.

Dragon Dictation umožňuje převést mluvený projev do textu, který lze použít pro další aplikace. Aplikace disponuje funkcí automatického zálohování. Dragon Search usnadňuje vyhledávání na internetu pomocí hlasu. S funkcí Dragon Search Carousel získáte ještě přesnější výsledky. Software podporuje Google, Yahoo!, Youtube, iTunes, Twitter a Wikipedii.

 

Programy budou ke stažení zcela zdarma. Od 2. května se na App Store objeví verze pro iOS, později se přidá platforma Android a další.

Fotogalerie

Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon Nuance Dragon

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář