Nudí vás bílá? Nastavte složkám Windows vlastní pozadí

0

Pokud se vám bílé pozadí u složek v Průzkumníku Windows zdá nudné a nezáživné, můžete namísto něj vložit libovolný obrázek jako tapetu, podobně jako nastavujete tapetu na ploše.

Windows nic takového v základních nastaveních nenabízí, Windows 7 Folder Background Changer však tento úkol bez problému zvládne. Díky jednoduchému rozhraní by si měl s jeho nastavením poradit každý. Tapetu lze nastavit pro každý adresář zvlášť, popřípadě aplikovat nastavení i na všechny podsložky ve zvolené složce.

Program kromě pozadí zvládne změnit i barvu textu a vynutit zobrazení stínu pod textem pro lepší čitelnost u pestrobarevných tapet. Jak už z názvu vyplývá, určen je pouze pro operační systém Windows 7, naštěstí je zdarma a není třeba jej instalovat.

Zdroj: The Windows Club

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Před lety jsem s K-lite codec packu, přešel na CCCP – Combined Community Codec Pack, který se aktualizuje prakticky jednou za rok, ještě jsem nenarazil na sebemenší problém. Myslím si, že vzhledem k neustále vydávaným měsíčním verzím konkurenčních balíků se mi zatím vyplácí 😉