Nvidia láká ke koupi Pascalů hrou zadarmo. K GeForce GTX 1070 a vyšším dává Destiny 2

11

Pokud uniklé zprávy nelžou, měla by Nvidia brzo odhalit a vypustit novou generaci grafických karet, přičemž GeForce GTX 2080 (podle této zprávy) by se asi mohla objevit ještě v posledních dnech srpna. Zároveň se ale toto léto šířily zprávy, že v distribuční síti ještě po těžní mánii zůstalo hodně grafik a GPU generace Pascal, kterých se Nvidia nejprve musí zbavit. Těžko říct, zda to s tím souvisí nebo ne, ale Nvidia právě představila novou „bundlovací“ akci, která má prodeje současných grafik v předvečer příchodu nových podpořit: tedy opět nabídku hry zdarma těm, kdo nyní nějakého Pascala koupí.

Touto hrou je multiplayerová sci-fi FPS střílečka Destiny 2, a to v edici zahrnující i dva datadisky/DLC – a to Expansion I „Curse of Osiris“ a Expansion II „Warmind“ (jde přesněji řečeno o licenci s tzv. Expansion Pass). Tato rozšíření byla vydána v prosinci a letošním květnu, zatímco samotná hra je ze září 2017. Tuto hru bude Nvidia přidávat ke kartám s vyšším výkonem, počínaje modelem GeForce GTX 1070, přes GTX 1080 a GeForce GTX 1080 Ti a rovněž i k mladšímu Pascalu GeForce GTX 1070 Ti. Kartám řady xx70 se poslední promoakce vyhýbaly, tentokrát je nabídka dosažitelnější. V tiskové zprávě nicméně není řeč o noteboocích, ke kterým Nvidia obvykle bundle také nabízí. Zdá se, že zde jde o nabídku spojenou jen čistě s desktopovými grafikami.

NVIDIA_GeForce_GTX_Destiny2_bundlePlatnost akce je poměrně krátká, podle Nvidie bude platit jen do 19. srpna (což je jen den předtím, než má možná být odhalena nová generace GPU), nebo dokud nedojdou kupony. Hru získáte jako obvykle jen tehdy, pokud zakoupíte grafiku u jednoho ze spolupracujících obchodníků, kteří musí ke kartě přidat kupon nebo kód. Že je hra zadarmo přihozena, by mělo být napsáno v katalogu. Tyto obchody jsou v českých luzích a hájích Alza.cz, CZC.cz a T.S.Bohemia (takže asi také její alias Alfa.cz). Kupony už mají v tuto chvíli na svých webech vyznačené.

Kód získaný s kartou bude třeba poté uplatnit k získání samotné licence přes digitální distribuční službu (patrně Steam). Nejspíš to opět bude probíhat skrze aplikaci GeForce Experience, kde je třeba mít login a také je požadováno, aby byl kód zadán jen na počítači, v kterém je nainstalována adekvátní grafika z této akce. V informacích, které jsme dostali, není bohužel řečeno, jak dlouho po skončení samotné akce budou ještě kupony platit. Takže pokud nabídku využijete, moc radši neotálejte, abyste nakonec termín nepropásli. To by dost naštvalo, hlavně pokud by zrovna Destiny 2 zadarmo bylo tím rozhodujícím faktorem při vašem rozhodnutí v obchodě „zmáčknout spoušť“.

Aktualizováno:

Jak jste připomněli v komentářích ve vedlejší zprávě o vzápětí vyhlášené podobné akci od AMD, možná stojí za to zmínit, že Nvidia má teď rozjetou ještě jednu bundlovací akci. Pro změnu k některým levnějším GeForce (GTX 1050 Ti, GTX 1060) nabízí i české obchody jako bonus SSD Kingston s kapacitou 120 nebo 240 GB, což může být docela výhodný bonus při stavbě levného herního počítače. Více zde.

Nvidia láká ke koupi Pascalů hrou zadarmo. K GeForce GTX 1070 a vyšším dává Destiny 2
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlasů

11 KOMENTÁŘE

  1. Nuda, chce to zamakať a trochu nasrať AMD 😀 . PS5 intel+nvidia, klasicke výherné kombo. God Of War a všetky tie exkluzivitky na poriadnej masinke za 566E. (i9 8c/16t 6,6ghz+ nvX 6666cuda na 2,6ghz+32ddr6+8gSDD, tpt all 250w)
    Frameworks, Ge-free-cynch free for all 🙂 ….. a tie gamesky čo si inde nikdy nezahraáte 😛
    pC je robota treba aj …… 😀

  2. 11 dni do nove generace grafik. NVidia uz ma temer vyprodano, proto jen Destiny 2, zatimco AMD ma skladem takovych karet, ze se z toho zvencnou a ani bundlem tri her vcetne noveho AC to nezachrani.